טפטים לחדרי ילדים

חדר ילדים הוא למעשה חלל אשר הילד בלה חלק ניכר מזמנו במהלך היום ומסיבה זאת, העיצוב חייב לשדר מראה נינוח באווירה ילדותית בהתאם לגילו של הילד, וכאן בדיוק נכנסים טפטים לחדרי ילדים. כאשר אתם עומדים לפני עיצוב ותכנון חדר הילדים, מה שחשוב הוא- לתכנן ולהגדיר עבור ילדכם את הצרכים המיידים שלהם ומהם הדמויות האהובות עליהם, אך מה שחשוב יותר הוא – לתכנן את עיצוב החדר בצורה כזאת שתתאים לילדכם לאורך שנים, שהרי ילדים עלולים לאהוב דמות מסוימת ולאחר כמה שנים הדמות תהיה ילדותית עבורם, מה שמשפיע כמובן על בחירת הטפט לחדר הילדים.

קודם כל עיצוב חלל החדר מתייחס לרהיטים הבסיסיים שנמצאים בחדר כגון מיטה, השולחן, ארון, ועוד אלמנטים שונים המוסיפים רבות לאווירה הכללית וללוק של כל חדר ילדים כמו – שטיח, וילון, תמונות, טפטים ועוד.

טפטים לחדר הילדים – פתרון צבעוני להשלמת אווירת החדר

טפטים לחדר הילדים נעשו בשנים האחרונות פופולריים ביותר וכיום כמעט שלא ניתן לראות חדרי ילדים ללא טפטים או ללא מדבקות קיר. הסיבה לפופולריות של הטפטים בחדרי ילדים היא – החיבה הגוברת בשנים האחרונות לסגנון הוינטאג', ובזכותו אנשים ומעצבים רבים שבוחרים טפטים מיוחדים במראה וינטאג' המאופיין בטקסטורות מיוחדות ובתבניות וצורות שונות לחדרי ילדים. סיבה נוספת לפופולריות של הטפטים –  היא העובדה שכיום ניתן למצוא טפטים יפים יותר מכפי שהיו בעבר, אשר מאופיינים בסגנון מודרני, ואפילו ניתן למצוא טפטים שעליהם מודפסים ציורים או תמונות מרהיבות המותאמות במיוחד עבור חדרי ילדים.

מגוון סוגים של טפטים לחדרי ילדים

כיום תוכלו בקלות למצוא את הטפט המתאים לכם מתוך עולם עשיר של גוונים וצורות שונות המיועדים אך ורק לחדרי ילדים. בבחירת הטפטים, חשוב לתכנן בקפידה את סגנון העיצוב אותו אתם מעוניינים, ורק לאחר מכן לבחור טפטים לחדרי ילדים בהתאם לקו הסגנוני בו אתם מעוניינים להעניק לאווירת החדר. לאחר שתבחרו בטפטים המתאימים לחדר, תוכלו לבחור רהיטים ואלמנטים שונים אשר יתאימו לחדר מבחינת הגודל, הצבעים והסגנון.

לסיכום: טרם בחירת טפטים לחדרי ילדים חשוב להחליט מהו התקציב אותו אתם מעוניינים להקדיש למשימה זאת, מעבר לכך מומלץ לבחור בצבעי טפטים נעימים ומרגיעים ולוודא כי הטפטים והדבק שלהם אינם רעילים ומותאמים לחדרי ילדים.

תזכרו תמיד ששינוי מרענן לעיניים ללא ספק יגרום לכם גם לשינוי מרענן ביותר בחיים עצמם.

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

חדר הילדים של גיא

 חדר בעל גג משופע ודלתות זכוכית ארוכות הפונות אל מרפסת קטנה. בחרנו לעצב לגיא חדר בסגנון...

עיצוב חדר משחקים של בנות

חדר המשחקים של הבנות

צילום: שי אפשטיין כמו שכבר תארתי,בחלוקת החדרים היה ברור ששלושת הבנות לנות בחדר משותף והחדר הנוסף...

אני אוהבת טפטים

אני אוהבת טפטים!!!

אני אוהבת טפטים , את זה אתם כבר יודעים, בעיניי זאת הדרך הפשוטה ביותר שנותנת מקסימום...

עיצוב החדר של שירה

החדר של שירה

  טפטים ואווירה בחרנו בטפט  בגוון סגלגל בהיר, הטפט עם מוטיבים של מדליונים לכן יכול ללוות...

החדר של רוני

החדר של רוני

בחדרה של רוני יש מיטה בלבד כך שהיה צורך להשלים את כל השאר. רוני רצתה חדר...

חדר של רונה

החדר של רונה.

בבואנו לתכנן את חדרה של רונה, הילי ציינה בפנינו שיש לה בעיה רצינית של אחסון הן...

טפטים למכירה

שוק המעצבים

קטי שהיא מעצבת גרפית במקצועה וקוראת של הבלוג פנתה אלי והציעה לי לפתוח פינה שתקרא "שוק...

החדר של רוני

החדר של רוני

כשאורית וליאור החליטו לעצב את ביתם החדש, דבר ראשון שהיא אמרה לי שהיא תמיד חלמה על...