טפטים לקיר

אני אוהבת טפטים, את זה אתם כבר יודעים, בעיניי זאת הדרך הפשוטה ביותר שנותנת מקסימום אפקט בעיצוב של כל חלל, גם אם מדובר בטפט בעל טקסטורה עדינה. אין צורך להניח טפטים על כל קירות החדר, מספיק טפט על קיר אחד בולט על מנת לשדרג את המראה בקלי קלות.

 

טיפים לבחירה ושימוש נכון בטפט:

  • צרו פלטת צבעים אחידה בחדר, אל "תשתוללו" עם יותר מידי צבעים, התחילו  את עיצוב החדר בבחירת הטפט,  כוון שיש לו צבעוניות דומיננטית והוא יהיה זה שיכתיב את השאר.
  • על מנת לחסוך בעלויות ולא להכנס להוצאות מיותרות, ניתן להדביק טפט על קיר אחד בלבד. הקיר עליו אני ממליצה להדביק את הטפט בחדרים סטנדרטיים היינו הקיר אשר ממוקם אל מול הדלת ועליו נמצא החלון. שילוב של קיר טפט ועליו וילון מתקבל מאוד יפה.
  • במידה וקיימת נישה בחדר או עמוד צר, מאוד יפה להדביק קטע נוסף עם טפט, האזכור  הנוסף הזה בתוך הנישה יוצר מראה שלם והרמוני.
  • במידה והחדר כבר מעוצב ויש לו צבעוניות  מוכתבת ועמוסה,  ביחרו בטפט עדין בגוון שמנת  טון על טון, או בטפט שהוא בעל טקסטורה בלבד ללא דוגמאות.
  • ניתן לשלב שני סוגי טפטים על אותו קיר, ביחרו בטפט אותו אתם אוהבים, הדביקו אותו בחלק התחתון של הקיר עד גובה 1.10, על החלק העליון של הקיר הדביקו טפט נוסף. על  החיבור בינהם הדביקו קרניז. המראה של קיר מחולק יוצר מראה מאוד כפרי. ניתן להשאיר את הקרניז בצבעו הטבעי או לצבוע אותו באחד מהצבעים של הטפט. אופציה נוספת חסכונית יותר היא: להדביק את הטפט בחלק התחתון של הקיר (עד גובה 1.10) את החלק העליון ניתן
    להשאיר חשוף ללא טפט (קיר לבן).
  • הדביקו טפט במקומות מפתיעים ופחות שיגרתיים כגון: חדרון הכביסה, שירותי אורחים וכו'. טפט שכזה יכול להפוך כל פינה משעממת לפנינה.
  • על מנת ליצור עניין נוסף, בקיר שמאונך לטפט, מסגרו שאריות של טפט ב-2-3 מסגרות לבנות, מוזהבות או כסופות. הטפט גם יכול להוות רקע לתמונות משפחה בתוך המסגרת.
  • בשום מקרה אל תדביקו את הטפט לבד, זה דורש מיומנות למרות שזה נראה פשוט, הזמינו איש מקצוע כלומר מדביק טפטים.

החדר של דנה

מיכל היא לקוחה ותיקה של 'הבית של עידה'. היא מתגוררת עם בעלה יואב ועם שלושת ילדיהם,...

חדר השינה של ציקי

כבר בפגישה הראשונה ציינה ציקי בפני הילה את חשיבות חדר השינה בעיניה, והסבירה שחדר זה הוא...

החדר של אגם

רונית הגיעה אלינו בזכות הבלוג, וכבר בטלפון סיפרה שהיא חולמת לעצב את חדריהן של שלוש בנותיה...

החדרים של אלמוג וספיר

רונית ביקשה לעצב לבנותיה חדרים מושלמים, לאלמוג (בת 19) חדר שבו תהנה לגור בתקופת שירותה הצבאי וגם לאחר...

חדר השינה של מזי ורמי

בני הזוג מזי ורמי ביקשו חדר שינה כפרי ורומנטי. בחרנו לשמור על הקיר שנצבע בשליכט אפור...

טען עוד...