שטיח לחדר ילדים

שטיח לחדר ילדים, כך תחממו את הרצפה בחדר

הוא מחמם את גופם של הילדים, מאפשר להם משחק אינטואיטיבי, הוא שילוב מנצח של חימום ויופי, הוא מוסיף עניין לחלל וסוגר לנו את הפינה. הוא כמובן שטיח לחדר הילדים שיכול להפוך כל חלל שומם למושלם, חמים וכזה שכיף להיות בו.

חדר ילדים יכול להיות די שומם ללא כל אלמנט עיצובי על הרצפה ונראה כי שטיח לחדר הילדים עונה בדיוק על הצורך ואף מאפשר לחלל להיראות מזמין, חמים ובדיוק כמו שכל חדר ילדים חייב להיות. בחירה נכונה של שטיח היא משמעותית, הרי מדובר בפריט דומיננטי המקנה לחלל צבעוניות מסוימת ויכול להפוך כל חלל משמים לכזה שכיף להיות בו. אז איך בוחרים את השטיח, על מה חשוב לשים דגש ואיך בכלל צולחים את המשימה לאור ההיצע הרב בשוק? הכל בכתבה הבאה!

שילוב של עיצוב ואיכות

כשמדברים על רכישת דבר מה לילדים, לא נותר לנו אלא לבחון את איכות החומרים אותם נרצה לרכוש וכך גם כאשר אנו מדברים על בחירת שטיח לחלל חדר הילדים. מכיוון שילדים נמצאים זמן רב בחדרם וכמובן על הרצפה הם משחקים עם חבריהם או אחיהם, על השטיח להיות פרקטי, מותאם לגודל החדר, בעל מגע רך ונעים, וכזה שיעמוד מבחינה פיזית בשימוש הנעשה בו. שמירה על הפרמטרים הללו תביא אתכם לבחירה נכונה של שטיח, כזה שילדים לא ירצו לקום ממנו, אבל זה כבר סיפור אחר.

פיסת הבד שתהפוך למשחק אינטואיטיבי

שטיח לחדר הילדים בעידן המודרני הוא מזמן לא עוד פיסת בד רגילה, אלא הוא הפך למשחק אינטואיטיבי לכל דבר. למעשה, ניתן להפוך אותו למגרש משחקים קטן שיצור עניין בחלל וימשוך את הילדים הקטנים לשחק עליו ובכך להימנע מישיבה על הרצפה הקרה. תוכלו למצוא שטיח עם מסלול רכבים עליו הילדים יוכלו לשחק בהנאה עם מכוניות קטנות, שטיחי פאזל, שטיחים שהם מד גובה, ועוד מגוון רב של צורות ודמויות שיוסיפו לחדר הילדים הומור ופן עיצובי ילדותי, ממש כמו שכל חדר ילדים מעוצב צריך להיות.

שטיחים זוהרים בלילה או שטיחים מקיר לקיר

עולם השטיחים מפתיע ובגדול, גם הוא מציע עבורנו מגוון רב של חידושים, כאלו שיאפשרו לנו לתת לחלל החדר קצת יותר. החידוש האחרון בתחום הוא שטיח זוהר בלילה, כלומר כמה אלמנטים בדוגמא יהיו זוהרים ויוסיפו לעיצוב החדר גם בלילה, אין ספק כי ילדיכם יצפו כבר ללילה כדי לכבות את האור ולראות את השטיח הזוהר. במעבר חד, תוכלו למצוא גם שטיחים מקיר לקיר עם דוגמאות מרהיבות וצבעוניות של דמויות וצבעים עליזים, ממש כמו שחדר ילדים צריך וכפי שאנו מרבים לראות באירופה. חשבו לרגע, תוכלו לכסות את רצפת חדר הילדים כולה בהדפס של הלו-קיטי או של רכבים ושלל דמויות אחרות.

עיצוב חדרי ילדים

החדר של דנה

מיכל היא לקוחה ותיקה של 'הבית של עידה'. היא מתגוררת עם בעלה יואב ועם שלושת ילדיהם,...

עיצוב חדר תינוקות ורוד

החדר של אגם

רונית הגיעה אלינו בזכות הבלוג, וכבר בטלפון סיפרה שהיא חולמת לעצב את חדריהן של שלוש בנותיה...

חדר ילדים של יובל

חדר ילדים של יובל

צילום: אודי גורן לפני עיצוב חדרי הבנות נפגשה שירי, מעצבת 'הבית של עידה', עם יובל (12)...

טפט ורוד עבור חדר של ילדה

חדר הבנות

 לבנותיה ביקשה הלקוחה חדר נסיכות רומנטי, ולכן בחרנו בצבעים ורוד וירוק, שילוב צבעים שאני אוהבת במיוחד. העמדנו...

החדר של עמית

החדר של עמית

  גלית הגיעה אלינו דרך הבלוג, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה סיפרה לנו שהיא מבקשת להעניק לביתה...

עיצוב חדר הילדים של שביט

חדר הילדים של שביט

שביט היא ילדה מקסימה בת 13 יש לה תחביב מרכזי והוא משחק טניס, היא משקיעה בכך...

חדר הילדים של גאיה

חדר הילדים של גאיה

גאיה,   בת ה-10 בניגוד לאחותה שרצתה חדר בגווני האפור, ביקשה חדר צבעוני ועליז. מבחינת מיקומי הרהיטים...

טען עוד...