צור קשר

חפצי נוי לבית

חפצי נוי יכולים לשנות את המראה של חללים שונים בבית שלנו בצורה משמעותית. מאמר זה יעזור לקוראים להבין מהם חפצי נוי ומדוע יש להם תפקיד כה חשוב בכל הקשור אל עיצוב הבית/הום סטיילינג.

חפצי נוי – הפרטים הקטנים

לפעמים אותם חפצי נוי קטנים שבוחרים לבית הם אלו שיוצרים את כל האווירה וגורמים לשבירה המונוטונית משמימה של העיצוב. לא פעם ולא פעמיים אנו חווים עוברים בחנות מסוימת ורואים חפץ זה או אחר שאינו פונקציונאלי כמו שהוא דקורטיבי ואנו קונים אותו לבית משום שאנו יודעים שאנו אוהבים אותו ומשוכנעים שהוא יתרום בצורה ניכרת לנראות ולתחושה החמימה בבית. כאן חשוב לקחת בחשבון שלא מספיק לאהוב חפצי נוי מסוימים, אלא חשוב גם לוודא שהם אכן מתאימים לעיצוב הכולל של הבית ושניתן יהיה להשתמש בהם. פעמים רבות אנשים קונים חפץ זה או אחר ומשום שהוא אינו מתאים לבית הם שמים אותו במחסן. אפשרות נוספת היא שהם קונים אביזר או חפץ שמתאים לעיצוב הבית, אך הם אינם יודעים מהו המקום האידיאלי לתלייתו ולכן הוא אינו אפקטיבי מבחינת מראה. השכרת שירותיהם של מומחים בתחום הום סטיילינג ו/עיצוב פנים יפתור את הבעיה. אלו יקנו עבור הבית שלכם את אותם חפצי נוי שיגרמו להבדל המרשים בנראות של הבית ויסדרו את החפצים הקיימים בצורה שיבחינו בהם ויתרשמו מהם.

חפצים דקורטיביים – על מה מדובר?

יש סוגים שונים של חפצי נוי ורוב האנשים אוגרים חפצים שונים שקנו במהלך השנים בביתם, למעשה אחת הבעיות העיקריות בבתים היא הצפיפות וחוסר ההרמוניה של חפצי נוי בבית ויצירת תחושה של בלגאן, חלל מוקטן יותר וחוסר הרמוניה בכל הקשור אל העיצוב בבית. מומחים בתחום ההום סטיילינג יסדרו את כל העניינים עבורכם. בנוסף הם ילכו לקניות ויבחרו את אותם חפצי נוי שיתאימו לקונספט הסגנוני-עיצובי בו אתם מעוניינים. חפצי ואביזרי נוי יכולים להיות מדפים מחומרים מיוחדים, קעריות גדולות דקורטיביות שעשויות מחומרי גלם שונים, ידיות ופרזולים שונים, נרות בגדלים שונים ועוד. יש חפצים מכל מיני מקומות בעולם, אם מדובר על חפצי נוי מיבשת אירופה, חפצי נוי מזכוכית, חפצים דקורטיביים מיבשת אסיה ועוד. תפקידו של אדם שמומחה בכל הקשור אל הום סטיילינג הוא לעשות סדר בבלגאן וליצור עבורכם בית באווירה סטייליסטית מרשימה ומיוחדת.

לסיכום, חפצי נוי תורמים לאווירה בבית ויכול לשנות את המראה של חדרים בבית בצורה משמעותית.

אם אתם מעוניינים בסידור, שינוי והום סטיילינג מרשים לביתכם או אם יש לכם שאלה בכל הקשור אל התחום, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם ומעצבות הבית של עידה ישמחו לעזור לכם. תוכלו גם להשיג אותנו ישירות בטלפון 052-3262016

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by