צור קשר

עששית לנר

בעששיות לנרות עשו שימוש בתקופת העבר עוד הרבה לפני תומאס אלווה אדיסון הממציא של נורות החשמל המוכרות לנו. בעששיות לנרות עשו שימוש עוד בתקופה הפרה היסטורית, אך עד היום הן משמשות אותנו לצורך עיצוב ואבזור הבית כפריטי אקססוריז מרשימים. חשוב לזכור כי עוד הרבה לפני הופעת התאורה החשמלית, עששית לנר שימשה כאמצעי תאורה בסיסי, אך כיום משתמשים בה בעיקר ליצירת אווירה רומנטית רכה, או כאמצעי לתאורת חירום בעת הפסקת חשמל. היופי בעששיות לנרות שהן משלבות מראה עתיק הזכור לנו מהעבר, אך בעיצובים מודרניים המותאמים בקפידה לעיצוב בתים מודרניים ומינימליסטים כיאה לסגנון זה.

מגוון עיצובים מרשימים

את העששיות ניתן למצוא בחנויות לאקססוריז ועיצוב הבית במגוון רב של גדלים, צבעים ועיצובים שונים, כך שתוכלו לשלב אותן בצורה מיטבית בכל פינה משמימה בבית ולהפוך אותה להרמונית ומעניינת. את העששיות ניתן למצוא בנויות בסגנונות שונים והן מיוצרות מסוגי מתכות שונים עם ארובה מזכוכית, או שהן מיוצרות בעיקר מחומר זכוכית, כאשר רק החלק שמחזיק את הנר עשוי מתכת איכותית. את העששיות היפיפיות הללו תוכלו לשלב בכל חלל בבית, אם זה בגינה לצורך תאורה רכה או בחלל הסלון או בחדר השינה.

עששית עם נר

היכן ניתן לשלב את העששיות?

היתרון בעששיות הוא שניתן לשלב אותן בכל מקום ובכל פינה, אך כמובן בטוב טעם ובצורה שהן ישתלבו היטב עם יתר האלמנטים מסביב. את העששיות תוכלו לשלב במקומות הבאים:

בגינה – שילוב של עששיות לנרות בגינה יוצרות מראה מרשים, כך שניתן לשלב בגינה לאור נרות בלילה ופשוט ליהנות מתאורה רכה ומעומעמת לצד אוויר צח וירוק סביב. תוכלו לתלות את העששיות על גבי הקירות בגינה, או להניח אותן על גבי שולחן ולהדליק את הנרות בכל זמן רצוי ופשוט ליהנות מאווירה מרגיעה.

בחלל הסלון – הסלון משמש אותנו לשתי מטרות, לאירוח אנשים לקפה או לארוחה חגיגית, או לשבת בכיף לאחר יום עבודה גדוש במטלות ומשימות ופשוט להירגע מול הטלוויזיה על הספה. על ידי הדלקת עששיות לנרות, תוכלו לקבל אווירה רומנטית ומרגיעה, כך שתוכלו להרוויח גם פריט נוי יפיפה לחלל הסלון וגם להשתמש בעששית כגוף תאורה רומנטי ומרגיע.

בחדר השינה – שילוב של עששית לנר בחדר השינה הוא פשוט מתבקש, הרי בחדר השינה אנו רוצים לקבל אווירה רומנטית ומרגיעה, ואין כמו לקבל את האווירה הזאת על ידי עששית לנר שמפיצה אור מעומעם לצד הריח הנעים של הנר.

בחדר האמבטיה ובשירותים – משום מה אנשים לא מרבים להשקיע בחדרים אלו, אך בשנים האחרונות נראה כי מעצבי פנים שמים דגש דווקא על אבזור חללים אלו, מה גם שעולם הכלים הסניטרים שינה את פניו וניתן לראות אסלות וכיורים בעיצובים מרשימים, כך ששילוב עששית לנר בחדרים אלו, יוכל לשדרג לכם את החלל וליצור אווירה נעימה.

עששית לנר

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by