צור קשר

בתים מעוצבים שעיצבנו

בתים מעוצבים עוברים תהליך, כל בית מעוצב הוא עולם ומלאו ומכיל סיפור של חיים חדשים שאנחנו יוצרות באמצעות עיצובים מדויקים לדיירים. לפני שאנחנו מתחילות לעצב, חשוב לנו להכיר מקרוב את דיירי הבית, את התחביבים שלהם, הרצונות, השאיפות והסגנונות שאליהם הם הכי מתחברים. רק אחרי שהתיידדנו, התחבקנו ואפילו שתינו קפה עם עוגה, נתחיל במסע קסום לעבר הסיפור המרגש שלנו, שיצא לאור במהדורה מוגבלת.

לכל לקוח סיפור ייחודי משלו

אחת המטרות שלנו בעיצוב בתים, היא לשזור סיפור אישי בחלל, כזה שיטמיע חותם משלו ויורגש בחלל. אבל לא, זה בכלל לא קלישאתי! דמיינו שיש לכם תחביב שאפשר לשזור אותו בחלל, כמו מוזיקה – אפשר להטמיע נגיעות שלה בכל חלל.

אז הבאנו בפניכם את הסיפורים והעיצובים שיצרנו ללקוחות שלנו, שמנו קצת תמונות, כתבנו את המבוא, את תוכן העניינים וגם תקציר קטן שיאפשר לכם לטעום מעט מהתהליך המהנה שעברנו. כל הסיפורים שלנו הסתיימו כמו כל ספרי הקלאסיקה, עם ברק בעיניים ותחושה סופר מספקת!

רוצים גם סיפור משלכם? תנו לנו להפתיע אתכם בסיפור חדש עם כרך ייחודי משלכם. בואו נדבר!

המראה של הבית שלנו הוא כרטיס הביקור שאנו מציגים לגבי חיינו, אמונתנו והאופי שלנו. אם בעבר, אנשים נאלצו לשפץ את הבית או לקנות מערכת ישיבה חדשה ויקרה על מנת לשנות ולשדרג את מראהו של הבית, כיום קיים מגוון רב של אפשרויות ורעיונות שהופכים בתים 'רגילים' לבתים מעוצבים שכיף לגור ולחיות בהם, רעיונות קלים ליישום שאינם יקרים ומתאימים לרוב האנשים שמעוניינים להוסיף לביתם נגיעה סגנונית מעניינת.

דילוג לתוכן