צור קשר

איך לבחור תאורה לאמבטיה

דלת חדר האמבטיה היא מחסום. עד אליה יכולות הטרדות להגיע, אך לעבור בעדה כבר אין להן אפשרות. בשעת הרחצה אנו נפרדים ולו לזמן קצוב מהדאגות הקטנות ומהמטלות המרגיזות, ומתמסרים לתחושה המענגת של המפגש בין זרם המים החם לתאי העור שלנו.

איך אפשר להפוך את חדר האמבטיה למשת"פ שלנו לעניין ההתרגעות היזומה? מה יתיז בו את האווירה הרצויה לה אנו מתאווים? קראו כיצד ניתן להדליק קסם בחדר האמבטיה, על מה חשוב להקפיד בקניית גופי תאורה לחדר זה ואיך ניתן ליצור אשליה של גודל. הישארו איתנו עד הסוף, מבטיחים להאיר לכם נקודות חדשות שלא חשבתם עליהן כמענה לשאלה: "איך לבחור תאורה לאמבטיה?".

 

האמבטיה היא לא אולם אירועים

ממש כמו שמעצבי אירועים, זמרים ותאורנים קובעים את סוג האווירה באירוע, באמצעות אביזרים, תאורה וסגנון מוזיקה, גם אתם יכולים להפוך את זמן השהות באמבט לחגיגה של ממש. איך יוצרים אווירה נעימה באמבטיה? איך הופכים פעולה טכנית כמו רחצה, לתרפיה של ממש?

פנקו את עצמכם עם תאורה לאמבטיה רכה ופסטורלית שתגרום לכם להרפות שרירים מתוחים, להתנער מזבובי חששות מטרידים ופשוט להנות. מקמו את גופי התאורה כך שלא ישלחו אלומה חזקה מדי כלפיכם, למשל גופי תאורה צמודי תקרה. אם אתם מעוניינים לשוות לאמבטיה מראה עליז, תוכלו להוסיף תאורה בכמה צבעים – זה רעיון נחמד, אבל בשורה התחתונה אין כמו תאורה אחידה ובהירה כדי להעניק לכם שלוות נפש ברוכה.

תאורה נכונה בחדר אמבטיה

 

תאורה חזקה מעל המראה זה בייסיק

מייד כשאנחנו נכנסים לאמבטיה, מתקיים מפגש מרגש בינינו לבבואה שלנו. כדי שנוכל ללחוץ ידיים לדמות שבמראה ולהיות מרוצים ממה שמשתקף שם, עלינו לבחור בתאורה עוצמתית שתאיר באור נכון את הראי. תוכלו למקם את גוף התאורה על התקרה שמעל המראה או בין המראה לתקרה.

מראה עגולה תסתדר היטב גם עם תאורה משני צידיה. ניתן לתלות את גוף התאורה גם בין המראה למביט בה. ציידו את חדר האמבטיה בתאורה מחמיאה שתוסיף נקודות לדימוי העצמי שלכם ולא תגרום לכם לפתח מערכת יחסים גרועה עם הראי.

 

מראות מעוצבות בחדר אמבטיה

תאורה מעל המראה

 

איך לבחור תאורה לאמבטיה בגוון המתאים?

מעצבי הפנים נחלקים ביניהם כיצד ליישב סוגייה זו של התאמת גוון תאורה נכון לאמבטיה. חלק סוברים שתאורה לבנה בוהקת היא היא הדבר הנכון להאיר בו את חדר האמבט, כך שישקף את בבואתכם במראה כמו שצריך וישמש אתכם לחוויית רחצה פרקטית ביותר. אחרים מוחים בתוקף כשהם מגנים את התאורה החיוורת ונטולת ההשראה ומעדיפים באופן בולט תאורה צהובה רכה ורומנטית.

אין הכרעה חד משמעית להתלבטות הזו כמו שאין תשובה החלטית לשאלות: מה הסיבה המרכזית לכאבי גב? או מה אנשים אוהבים לאכול? זה תלוי ומשתנה לפי טעם אישי, תרבות וסביבה. אם יש לכם אפשרות, הייתי ממליצה לכם להבריג נורות בכל פעם בגוון אחר ולראות איזו השפעה יש להן עליכם. צהוב או לבן? לבן או צהוב? בחרו במה שעושה לכם טוב!

 

עוינות רבת שנים – המים והחשמל

הם לא מסתדרים טוב ביחד, נקודה. מים וחשמל זה מתכון מצוין לצרות. איך תגנו על גופי התאורה מפני נתזים תועים, לחות ואדים? ההמלצה שלנו היא להשתמש בגופי תאורה מוגני-מים, אלא אם כן התאורה מוצבת במרחק של יותר מ-60 ס"מ מהמקלחון.

האמבטיה מעמידה אתכם בנקודת חולשה כשאתם יחפים, דאגו לבטיחות שלכם וודאו שנקודות החשמל לא עתידות לספוג לחות בכל דרך שהיא.

גוף תאורה תלוי באמבטיה

 

משחקי אמבטיה למבוגרים

מי החליט שרק לבת ה-4 מותר להשתעשע בברווזונים וברובי מים כשהיא רוחצת באמבט? גופי תאורה מרגשים יכולים להיות צעצועי אמבטיה למבוגרים. בחרו בגופי תאורה בעיצוב מעניין ובצבעים לא שגרתיים, התואמים קונספט ייחודי אותו יצרתם בעצמכם. צרפו להם שטיחון תואם, מגבות באותו גוון וכלי אמבט שמדברים את אותה שפה, והרי לכם חדר אמבטיה שהעיצוב משחק בו בתפקיד הראשי.

 

כך תגדילו את חדר האמבטיה שלכם בקלות

בשימוש מדויק של מספר גופי תאורה במקומות האסטרטגיים בחדר, תוכלו לשוות לאמבטיה מראה גדול משהוא באמת. חדרי האמבטיה שלנו – רובם קטנים ולא עתירים במטרים מיותרים, שימוש בתאורה בהירה יכול לחולל שינוי של ממש בתפיסת הגודל של חדר האמבטיה.

תאורה שערה בלילות

אינכם צריכים לגשש את דרככם כסומים באפלולית, כשאתם מעוניינים לצאת לשירותים באמצע הלילה. תוכלו להשאיר לכם תאורה חלשה ומעומעמת שתגרש את החושך ועדיין תחסוך לכם בעלויות.

 

איך לבחור תאורה חסכונית לאמבטיה?

מאז שהומצא הלד, נדמה שהתחולל שינוי של ממש בכל הנוגע לחיסכון בחשמל. אנחנו "משגעים" את האמבטיה ביום ובלילה, נכנסים ויוצאים, מצחצחים ומתרחצים, מדליקים את האור ומכבים, ושוב ושוב. כיצד ניתן לצרוך פחות חשמל? קנו נורות לד! התאורה החדשנית הזו היא פלא של ממש, כך שאתם יכולים להיפרד מנקיפות המצפון ולהשתמש בתאורה באמבטיה ללא הגבלה.

לצפיה בקטלוג גופי תאורה ייחודיים ומסוגננים – כנסו לחנות הבית של עידה.

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.