צור קשר

גופי תאורה מעוצבים

ישנם סוגים רבים ומגוונים של גופי תאורה. זה נכון, שברמת האור והעיקרון יכולנו לשים פשוט ספוטים קטנים או נורות פשוטות שהיו מכניסות אור ומאירות את החלל. אבל אנחנו מדברים על משהו שהוא הרבה מעבר לקרני אור שמפיקות אור. אנחנו מתייחסות לתאורה כאלמנטים עיצוביים לכל דבר, שיש להן אפקט גדול הרבה יותר, מהתפקיד הייעודי שלהם.

אינסוף למגוון גופי התאורה מעוצבים שיש בשוק. הגדלים, הסגנונות, הצבעים, והגוונים של גופי התאורה המעוצבים בהחלט יכולים קצת לבלבל ולגרום לסנוור. רגע מתאהבים בגוף תאורה בסגנון רומנטי ועגול ושנייה אחר כך אפשר למצוא את עצמינו נדלקים  ( תרתי משמע) על גוף תאורה מעוצב במראה קצת יותר תעשייתי ששובר את המראה הרך שחשבנו עליו עד כה.  המפתח הוא הבחירה הנכונה וההתאמה לחלל. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן ( צרור המפתחות שיש לנו לא היה מבייש שום שרת בית ספר…)  וביחד נבחר את הדבר הנכון ביותר , שיתאים לסגנון ולסטייל של הבית שלכם, כמו מנורה לבית נורה, אם לרגע נהיה קצת מטפוריים.

גופי תאורה מעוצבים

אחת הפינות הכי שכיחות שבהן גוף תאורה מעוצב מקבל ביטוי ובמה גדולה היא- פינת האוכל. ובאמת, ברוב הבתים תמצאו גוף תאורה מעוצב ומרשים שתוחם את החלל ושם ספוט מדויק על שולחן האוכל. כי תאורה נכונה מזמינה ויוצרת אווירה כיפית ונעימה שמלווה ארוחות משותפות, אם רק בחיק המשפחה המצומצמת או כשמזמינים את כל הצדדים ואת כל המשפחה המורחבת.

ישנם חללים שברך כלל לא זוכים ליחס מיוחד ולעיתים אף בוחרים להזניח אותם ולהשאיר אותם קצת בחשיכה. אנחנו לא מאמינות בזה וחושבות בדיוק להיפך! גוף תאורה מעוצב יכול להאיר ולהעניק יופי ואור לכל חלל באשר הוא. גם אם מדובר בחדר כביסה, חדר משפחה, שירותים ואפילו חלל הכניסה לבית. כי אין כזה דבר מקום או חלל שלא ניתן להאיר אותו ביופי וסטייל. וגוף תאורה מעוצב עושה בדיוק את זה- יוצר שינוי אדיר בנגיעת אור קטנה.

גופי תאורה בחדר שינהבחדר השינה מנורת לילה " קטנה", או בשם הפונקציונאלי שלה, 'מנורת קריאה' מעניקה המון אווירה וסטייל לחלל, גם אם לא קראתם ספר כבר המון זמן. גוף תאורה מעוצב , יכניס המון אופי לחדר השינה, ועלול לגרום לכם להחליט לוותר על הצפייה השגרתית וההימרחות מול הטלביזיה, להיכנס יותר מוקדם למיטה וליהנות מספר טוב מתחת לשמיכה.

רוצים גם אתם להוסיף גופי תאורה מעוצבים לבית שלכם ואתם קצת הולכים לאיבוד בכל המגוון והמבחר? מתקשים לראות את האור בכל שלל האפשרויות? נשמח להוות עבורכם פנס ולבחור בקפידה, תוך התאמה מדויקת את גופי התאורה שהכי יתאימו לבית שלכם. בינתיים, אתם מוזמנים להיכנס לחנות שלנו ולהתרשם מגופי התאורה המעוצבים שיש לנו שם.

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by