צור קשר

הבית של רותי ואילן

רותי פנתה אלינו לאחר שקיבלה עלינו המלצה מחבר לעבודה. בשיחת הטלפון היא סיפרה לנו שהיא מעוניית לשפץ ולעצב את החלל המרכזי בביתה.

מי שהופקדה על מלאכת עיצוב הבית, היא ליפז מ"סיירת הבית של עידה" .

במפגש ההיכרות הראשון סיפרו בני הזוג שהם כבר גרים בבית פרק זמן לא מבוטל ויש להם תחושה שהם גרים במעין דירת סטודנטים. במרוץ החיים האינטנסיבי ובשתי מישרות תובעניות, לא הצליחו לעצור לרגע ולארגן את ביתם  בצורה מדוייקת יותר.

מבחינת צרכים, לרותי ואילן שתי בנות מתבגרות חמודות מאי וגאיה, כאשר לאחת מהן אהבה גדולה לריקוד לכן היה חשוב להם מצד אחד לשנות ולרהט מחדש את הבית אך מצד שני להשאיר מספיק מקום כדי שהבת תוכל לרקוד בצורה חופשית מבלי לפגוע בריהוט.

בקשה נוספת, בני המשפחה מאוד אוהבים לאכול ארוחות ערב בצוותא, בסיומו של יום , לכן אזור פינת האוכל חשוב להם , באופן מיוחד. לפני השיפוץ היתה חסרה שם נקודת מאור מעל השולחן ובני המשפחה הסתפקו במנורה שולחנית קטנה להארת האזור.

עניין נוסף , שירותי האורחים ממוקמים מיד עם הכניסה לבית, רותי ביקשה להכניס את הכיור לתוך שירותי האורחים ולבטל את המבואה הקטנה שנוצרה. כמובן לשפץ ולרענן את חדר השירותים עצמו.

אחד הדברים הבולטים שהפריעו לזוג הם פרופילי האלומניום הישנים של החלונות, במקביל להחלפתם בחדשים הם רצו לפתוח ולהגדיל חלון בסמוך לחדר האוכל ולהפכו לויטרינה עם יציאה למרפסת .

חלל נוסף שעבר שינוי רדיקלי ,הוא מטבח הקבלן הישן  שהוחלף במטבח שמנת בהיר ומאיר עיניים בסגנון פרובנס.

ואחרון חביב כמובן שהבית הולבש ועוצב כולו מחדש בסגנון חם וכפרי.

תהליך עיצוב הבית היה כולו נעים, זורם ומהנה תרם לכך הקשר המאוד טוב שנרקם בין ליפז לבני הבית.  ובעיקר ההחלטיות, הענייניות והמיקוד  של רותי. היא ידעה בדיוק מה היא רוצה וגם מה  היא לא רוצה.

שלב אחרי שלב הבית קרם עור וגידים ובני המשפחה המקסימה הזאת זכו לקבל את הבית עליו חלמו.

לפי מיטב המסורת אנו מאחלים להם מכל ליבנו חיים מאושרים, שמחים מלאים באהבה בביתם החדש.

צילום: אודי גורן

Open chat
Powered by