צור קשר

חתונה בניו יורק

כשיועד הודיע שהוא מתחתן בני-יורק עם בת זוגו בשנתיים האחרונות, אדי, לא היה בלבו ספק שכל חבריו הטובים (ואני בהם) ימהרו לארוז מזוודה ולטוס לעמוד לצדו בחופה.

את סיפור היכרותם של יועד הישראלי ואדי האמריקנית אפשר לדחוס לספר עב כרס ורומנטי במיוחד; הם הכירו בחתונה של חברים משותפים בארץ. אדי הגיעה מהצד של הכלה ויועד מצדו של החתן. שני מבטים קצרים ומהירים ביניהם הספיקו, ומיד היה ברור לכל שנועדו זה לזאת. הבעיה הייתה כמובן המרחק הפיזי ביניהם. אדי הייתה מפיקת טלוויזיה שחיה בניו-יורק ויועד עורך דין שחי בתל-אביב, שני אנשי קריירה חרוצים שחיו בשתיים מהערים הקדחתניות בעולם. למרות המרחק החליטו אדי ויועד 'לזרום' עם האהבה שהחלה לפרוח ביניהם; הם ביקרו זה את זה לעתים קרובות, ביקורים ארוכים וממלאים, ובין לבין הקפידו לשמור על קשר הדוק ומיוחד. כך צעדו הם זה לקראת זו עד שנדמה היה שלא מפרידים ביניהם אלפי קילומטרים. לאחר שנתיים החליטה אדי, בצעד אמיץ ולא מובן מאליו, לעלות לארץ הקודש ולהעלות את מערכת היחסים לראש סדר העדיפויות. ואכן הצעת הנישואין מיהרה להדביק את עקבותיה וכך מצאנו את עצמנו אנחנו, חבריו הטובים של יועד, בניו-יורק בחתונה מהסרטים!

שבוע שלם חגגנו; מיד לאחר הנחיתה הוזמנו כל האורחים שהגיעו מעבר לים ל-rehearsal dinner , ארוחה חגיגית ומרגשת עם בני המשפחה והחברים הקרובים. יום למחרת התקיים האירוע המרכזי שאליו הוזמנו האורחים בשעת ערב מוקדמת, ולמחרת החתונה נערכה ארוחת בוקר חגיגית ומפנקת! למרות הימים העמוסים והמרגשים, גולת הכותרת הייתה החתונה עצמה; כשנכנסתי לאולם קבלת הפנים נעתקה נשימתי מרוב תדהמה! החתונה נערכה בשלוש קומות: קבלת הפנים במפלס הראשון, ארוחת הערב בשני ומסיבת הריקודים בשלישי. מבעד לחלונות האולם הרחבים התגלה קו הרקיע המדהים (לא פחות מכך!) של אחת הערים היפות בעולם, ועיניי לא ידעו שובע; הסתובבתי באולם מחלון לחלון מנסה לבלוע את המראות המרהיבים שלאורם (ולאור האהבה חוצת היבשות של יועד ואדי) נראתה החופה האינטימית אופטימית ומרגשת במיוחד.

באולם עצמו המתינה תפאורה מרשימה, מוקפדת ואלגנטית שאותה עיצב חבר משפחה, Larry Scott שהוא מפיק ארועים לאלפיון העליון וברזומה שלו אף ארוע לזמרת מדונה.

חזרנו ארצה, עייפים משלל האירועים ועם הרגשה חזקה שהמשפט הנדוש love wins all אכן נכון.

1

חתונה בניו יורק, צילום: Laura Grier

unnamed

על גגות ניו יורק, צילום: Laura Grier

0661

תצפית גגות מהאולם, צילום: Laura Grier

12510395_10154488853074392_5033694089783607228_n

בשמלה אדומה…..

0669

אהבה בשחקים, צילום: Laura Grier

12400522_10153350881824157_3724648930312267212_n

me and the guys, צילום: Laura Grier

עיצוב שולחן

עיצוב שולחן מרהיב, צילום: Laura Grier

%d7%a0%d7%99%d7%95-%d7%99%d7%95%d7%a8%d7%a72

צלחות גביע מוגבהות ואני, צילום: Laura Grier

0981

עיצוב שולחן נוצץ, צילום: Laura Grier

חתונה מעוצבת

נהנית מכל רגע, צילום: Laura Grier

עיצוב שולחן

פרטים, צילום: Laura Grier

עיצוב שולחן

שולחן וכלי אוכל מושקעים, צילום: Laura Grier

עיצוב שולחן

New york,  צילום: Laura Grier

רומנטיקה בעיר,  צילום: Laura Grier

תגובה תתקבל בברכה
5 תגובות ל “חתונה בניו יורק
רויטל יאיר

ואוו איזה אירוע ברמה! כמה טוב במקום אחד…..
אפשר להיות חברה שלכם??
איזה כיף!! בקרוב אצלך ! ויש שם מבחר…… קדימה!!!…..
תמיד בשמחות! ועדיף שמחות בניו יורק…….. חחח
מזל טוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by