צור קשר

טפטים לפינת אוכל

פינת האוכל בבנייה המודרנית גובלת עם חלל הסלון והמטבח ולעיתים גם עם המסדרון ולכן עליכם להעניק לה במה משלה, כלומר, לייחד אותה משאר החללים ולהעניק לה תשומת לב ייחודית. כמה שלא נשקיע בבחירת פינת אוכל מעוצבת, עדיין נחוש כי פינת האוכל היא "חלק" מחלל הסלון, ולכן מה שיכול לבדל אותה משאר החללים הם ללא ספק טפטים לפינת אוכל המהווים כמעין חלל תחום עם במה משלו. לעיתים נראה כי דווקא בחירת טפטים לפינת אוכל היא הקשה ביותר, הרי עלינו לבחור טפט שמצד אחד יתאים לסגנון פינת האוכל, אך אל לנו לשכוח כי עליו להיות תואם לחלל הסלון ולמטבח ולכן האתגר כאן הוא ללא ספק גדול.

לפתוח את החלל עם גוונים בהירים או להדגיש אותו עם צבעים נועזים?

פינת האוכל היא פינה חמימה בה אנו בני המשפחה מתכנסים לארוחות חגיגיות או סתם כדי לשבת לשתות קפה בנוחות, ולכן כדאי שבחירת טפט תגרום לפינת האוכל להיראות כמה שיותר אסתטית, מעוצבת, וכזאת שמתאימה לכם ולסגנון העיצובי שקיים בבית. המיקוד בבחירת הטפט צריך להיות בגוון ובטקסטורה, כאשר מילות המפתח הן – צבע וטקסטורה.

בואו נראה מה יתאים למי ועל מה חשוב לשים דגש בעת בחירת הטפט:

צבעים והדפסים עדינים – לצבעים יש כוח עז ובאפשרותם לקבוע את הטון בחלל פינת האוכל, ולכן על מנת לפתוח את החלל, תוכלו לבחור טפטים לפינת אוכל בהירים המשולבים עם הדפסים עדינים אשר יקנו שיק לפינת האוכל. להדפסים עדינים יש מטרה אחת ברורה, להקנות שיק לחלל ולא להעצים אותו, ולכן הם יתאימו לפינות אוכל בעיצובים קלאסיים או כאשר פינת האוכל בעלת נראות נועזת עם צבעים בולטים, כך שהבמה תישאר לפינת האוכל והטפט יעדן אותה.

הדפסים וצבעים נועזים – אין ספק כי צבעים נועזים ידגישו את הפינה ויתאימו לרוב לחללים גדולים יותר, אולם יש להיזהר עם צבעים וטקסטורות נועזים, כיוון שהם גונבים את כל ההצגה. תוכלו לבחור טפטים לפינת אוכל עם הדפסים עדינים יותר כמו כיתובים ושילוב של פרחים צבעוניים עשירים במרקם וצבע שיחמיאו לפינת האוכל ויהפכו את החלל למעניין.

טפט עמיד לנזקים – מכיוון שבפינת האוכל אנו מבלים לא מעט זמן, חשוב לשים דגש על איכותו, וודאי אם מדובר על בית שיש בו ילדים קטנים שעלולים ללכלך עם ידיהם את הקיר. טפט עם ציפוי דק מפלסטיק יתאים בול לפינת האוכל, כיוון שהוא רחיץ ואינו סופג נוזלים וניתן לניקוי בקלות רבה.

אפקט מטאלי – טפט לפינת האוכל בשילוב אפקט מטאלי מבריק יוכל לבלוט ולהראות שיקי. הגימור המבריק יקבל אור מהתאורה הקיימת מעל פינת האוכל ויוסיף פן עיצובי מרשים. על מנת להשלים את הנראות ולקבלת חלל מואר וגדול יותר, תוכלו לשלב מראה גדולה שתגדיל את החלל ותיתן שיק לטפט.

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

הבית האינטימי שלי :)

צילום אודי גורן הרבה מההחלטות החשובות ביותר בחיים מתקבלות בהבזק של רגע ודווקא באופן שאינו רציונלי....

Open chat
Powered by