צור קשר

טפטים לקיר

אני אוהבת טפטים לקיר, את זה אתם כבר יודעים, בעיניי זאת הדרך הפשוטה ביותר שנותנת מקסימום אפקט בעיצוב של כל חלל, גם אם מדובר בטפט לקיר בעל טקסטורה עדינה. אין צורך להניח טפטים לקיר על כל קירות החדר, מספיק טפט על קיר אחד בולט על מנת לשדרג את המראה בקלי קלות.

 

טיפים לבחירה ושימוש נכון בטפטים לקיר:

  • תיצרו פלטה אחידה של צבעים בחדר אותו אתם מעצבים, תמנעו מלהתפרע עם מספר גדול מידי של צבעים.
    תתחיל לעצב את החדר שלכם בבחירת הטפט הנכון לקיר,  תבחרו כיוון צבעוני שהוא דומיננטי ולאחר מכן שאר העיצוב ייפול למקומו בעקבות אותו כיוון שייתן את הבסיס לעיצוב.
  • כדי לחסוך בהוצאות ועלויות מיותרות, ישנה אפשרות גם להדביק טפט רק על קיר אחד. הקיר שעליו הייתי ממליצה להדביק את הטפט בחדרי הבית בקיר אשר נמצא בדיוק מול הדלת אשר בו יש חלון. השילוב של טפט על קיר אשר יש בו וילון תמיד יוצא מאוד יפה.
  • במידה ויש נישה מסוימת לחדר או עמוד צר שממוקם בחדר, יוסיף מאוד להדביק על חלק נוסף טפט לקיר, התוספת הזאת בתוך הנישה של החדר תיצור מראה של שלמות והרמוניה.
  • במידה ולחדר יש כבר עיצוב ויש לו צבעוניות שנקבעה כבר ועמוסה,  תבחרו טפטים לקיר בגוון שמנת טון על טון, או שתבחרו בטפט לקיר שהוא רק בעל מרקם וללא דוגמאות.
  • אפשר לשלב 2 סוגים של טפטים לקיר על אותו הקיר,תבחרו טפט לקיר שאתם אוהבים, תדביקו אותו בחלקו התחתון של הקיר עד לגובה של כ- 1.10 מטר, ולאחר מכן על חלקו העליון של הקיר תדביקו עוד טפט. בנקודה שבה הטפטים מתחברים הדביקו קרניז. המראה של קיר שחולק מייצר מראה כפרי. אפשר להשאיר את הקרניז בצבע הטבעי שלו או לצבוע אותו בצבע זהה לזה של הטפט שעל הקיר על מנת שתהיה התאמה. אופציה נוספת תחסוך יותר בעלויות היא: להדביק טפט רק בחלקו התחתון של הקיר (עד גובה של כ 1.10 מטר) ואת חלקו העליון של הקיר פשוט אפשר להשאיר חשוף (קיר לבן).
  • תבחנו את האפשרות להדביק טפט פחות שגרתיים כמו למשל: החדר כביסה, בשירותים של האורחים וכד'. טפטם כאלה יכולים להפוך את פינות המשעממות בבית לפנינה.
  • כדי ליצור עוד עניין, אפשר בקיר שהוא מאונך לטפט למסגר מספר שאריות של טפט בתוך 2 – 3 מסגרות בצבע לבן, זהב או כסף. בנוסף, הטפט הזה יכול גם לשמש כרקע לתמונות משפחתיות בתוך מסגרת.
  • בכל מקרה, אל תדביקו לבד את הטפטים לקיר, זהו דבר אשר דורש ניסיון ומיומנות אפילו אם זה נראה קל ופשוט, הזמינו בעל מקצוע כלומר מישהו שמדביק טפטים לקיר במקצועיות.

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

פינת המשפחה שלי!

צילום אודי גורן 'פינת משפחה' היא בדרך כלל כינוי לאזור לא מנוצל בבית, מעין חדרון הכלוא...

הבית האינטימי שלי :)

צילום אודי גורן הרבה מההחלטות החשובות ביותר בחיים מתקבלות בהבזק של רגע ודווקא באופן שאינו רציונלי....

הבית של דורון

צילום אודי גורן את הדירה הזאת אני אוהבת במיוחד! לא רק בגלל הדייר המקסים ומאיר הפנים...

עיצוב הבית בקיבוץ אושה

הבית בקיבוץ אושה

צילום אודי גורן רחל ואריה, זוג קיבוצניקים מקסים, התקשרו אלינו לאחר שהבית הקטן שבו התגוררו בקיבוץ...

עיצוב חדר ילדים בגובה העיניים

עיצוב בגובה העיניים

אנשים רבים שמחליטים לעצב את ביתם נוטים לרכז את מאמציהם בחללים הציבוריים בבית, בסלון, במטבח או...

חדר שינה מעוצב של אבידן

חדר השינה של אבידן

חדר השינה של אבידן היה אתגר גדול לפיצוח, מכיוון שעל אחד מקירותיו נבנה ארון פורמייקה חום...

עיצוב חדרי ילדים

החדר של דנה

מיכל היא לקוחה ותיקה של 'הבית של עידה'. היא מתגוררת עם בעלה יואב ועם שלושת ילדיהם,...

טען עוד...
Open chat
Powered by