צור קשר

דקה של תשומת לב לכל מי שחושבת על עסק עצמאי או בעלת עסק

 

מיעוץ למכירה

 

אני ממש אשמח לתשומת לבכן בפוסט הבא, אני כל פעם נפעמת מחדש מכמות המיילים שאני מקבלת מבנות ששואלות אותי בנושאים שלא קשורים ישירות לעיצוב אלא שאלות  בנוגע לעסק שלנו, שאלות כגון "איך מתחילים עסק עצמאי"? "מאיפה משיגים לקוחות"? ובכלל "איך נפגשים עם לקוחות"? המון נשים שרוצות לצאת לדרך עצמאית חדשה, כאשר אני מזדהה כל כך עם השאיפה הבסיסית של כל אחת מהן, להגשמה עצמית ועניין.

כל אחד מאתנו רוצה לבוא לידי ביטוי וכמובן גם להצליח. נשים שרוצות להיות, מעצבות פנים עצמאיות, מעצבות גרפיקה, מעצבות  טקסטיל, נגריות, ובכלל נשים ייצרניות בתחומיי העיצוב השונים שמעוניינות להקים סטודיו עצמאי. גם אצלי ההתחלה לא הייתה קלה, המון פחדים, דילמות, שאלות ותהיות. מי שלווה אותי במקצועיות רבה הוא ניר אידלמן שעזר לי להביא את "הבית של עידה" למה שהוא היום. הוא למעשה הפך את כל אותם דברים שעשיתי באופן אינטואטיבי, למשהו שיטתי, בין אם זה מפגש ועמידה מול לקוחות, תמחורים, גישה נכונה ושיטות עבודה.

השבוע קיבלתי מייל ממעצבת שסיפרה לי שהיא נפגשת עם הרבה לקוחות פוטנציאלים, אך שום דבר לא מגיע לידי סגירה, זה גורם לה להמון תיסכולים וכמובן לבסוף, החשיבה על סגירת העסק וחזרה להיות שכירה.
ניר הוא בדיוק האדם שהופך את כל אותן פגישות אינסופיות למשהו ממשי. דרך ניר את מבינה שקונספט ומוצר טוב זה נכון וטוב, אך זאת רק ההתחלה וללא השורה תחתונה של מכירה, (בין עם זה מוצר או ידע) לעסק שלך אין זכות קיום.

סדנת מכירות סופר מומלצת

ממליצה בחום רב מאוד,  כבר אמרתי?

http://www.edelmanir.co.il

 

טלפון: 052-3549090

לכל מי שמגיעה דרך "הבית של עידה"  10% הנחה.

ניר נותן גם מענה ל"ייעוץ אירגוני" בחברות וארגונים

 

 

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by