צור קשר

מזנון כפרי

למזנון כפרי יש כמה מטרות חשובות; ראשית, לעשות לנו סדר בסלון, שנית להניח הטלוויזיה באלגנטיות וגם להפוך לפתרון אחסון פונקציונאלי ונסתר. איך שלא תסתכלו על זה, מזנון כפרי הוא בגדר חובה בכל סלון, עליו נניח בגאווה את הטלוויזיה הכי חדשה שקנינו, הרי לא יעלה על דעתנו להניח טלוויזיה חדשנית על מזנון רעוע או ישן. אך לא רק, מזנונים יכולים להסתיר את חוטי הטלוויזיה והממירים ולהפך את הסלון שלנו למסודר יותר.

הבאנו בפניכם כמה טיפים מצוינים לבחירת מזנונים כפריים מיוחדים, כאלה שישרתו אתכם בנאמנות יום יום, וגם יהפכו את הסלון שלכם לאלגנטי ומרשים. לבל נשכח כמובן שהמזנון הכפרי הוא אחד האלמנטים הבולטים בחלל הסלון, ולכן יש לבחור אותו בצורה נבונה.

טיפים לבחירת מזנון כפרי

גודל וגובה המזנון הכפרי

לגדל וגובה המזנון יש השפעה רבה על נראות החלל ועל חווית הצפייה שלנו בטלוויזיה. מבחינת גודל, חשוב לבחור מזנון כפרי פרופורציונאלי לחלל שלכם, כלומר מצד אחד שלא יהיה קטן מידי ויבלע בחלל, ומצד שני שלא יהיה גדול מידי ויפריע למעבר. אם כך, עליכם למצוא את האיזון ולמדוד את החלל המוקצה לנו להצבת המזנון וכך לבחור את האחד שלכם. מבחינת גובה המזנון, חשוב שהצפייה בטלוויזיה תהיה נוחה ולא תגרום לצוואר שלכם להיתפס, ולכן ההמלצה היא לבחור מזנון בגובה של בין 50-60 ס"מ.

מזנונים כפריים העשויים מחומרים איכותיים

מזנון כפרי יכול להיות מרשים ויפה, אבל אם בתוכו מסתתרים חומרים לא איכותיים כמו קרטון או תחליפי עץ זולים, תוך זמן קצר הוא יאבד מיופיו, יתפורר ואולי גם לא יעמוד בעומס של הטלוויזיה שלכם, ואז תאלצו לרכוש מזנון כפרי חדש. זוהי הסיבה שחשוב לבחון את טיב החומרים מהם עשוי המזנון, וכמובן להעדיף לרכוש רק טלוויזיה העשויה מעץ מלא ואיכותי.

בחירה מוצלחת של צבעים למזנון

נכון שהסטנדרט הוא בחירת מזנון כפרי בגווני עץ או מזנון כפרי לבן שמנת, אבל אם תרצו לקבל שיק מיוחד בחלל, זה הזמן להעז עם הצבעים. כך למשל אם מזנונים בגווני פסטל כמו ורוד בהיר, תכלת, ירוק ואפילו כתום (לנועזים) יכולים להפוך את חלל הסלון למעניין מאוד. בכל מקרה, חשוב מאוד להתאים את גווני המזנון לעיצוב הקיים, כדי שישתלב בסינרגיה מושלמת עם יתר האלמנטים בחלל.

מגירות ותאים רחבים לאחסון – נכון שייעודו של המזנון הוא להנחת הטלוויזיה, אבל במקרים מסוימים הוא יכול לשמש כפתרון אחסון נהדר לא רק לפיצ'פקס, אלא לפרטים רציניים כמו ספרים, אלבומי תמונות, שתייה חריפה, סרוויס ומגוון פריטים נוספים. כיום, מרבית המזנונים הכפריים המודרניים מגיעים עם מגירות או תאים סגורים, כך שתוכלו לשים בהם כל שתרצו מבלי שיראו מבחוץ מה שי בפנים.

הבית של דורון

צילום אודי גורן את הדירה הזאת אני אוהבת במיוחד! לא רק בגלל הדייר המקסים ומאיר הפנים...

מזנון מעץ

חידושים וריגושים!

מדי פעם, כשמתחשק לי להתחדש, אני יוצאת לתור אחר שמלה אחת או שתיים. למרות טעמי המגובש...

הבית המעוצב של נטע וגיא

הבית של נטע וגיא

נטע וגיא מתגוררים בבית פרטי במושב חמוד ונהנים מנוף מקסים של הרי ירושלים. הם פנו אלינו...

סלון מעוצב

הסלון בבית של מירב ואסף

את הסיפור הזה אני אוהבת במיוחד, מפני שבמרכזו לקוחות שהסכימו לסמוך עלינו, וגילו לשמחתם (ולשמחתנו) שהאמון...

כל אחד הוא אור קטן

כל אחד הוא אור קטן…

אחד הדברים האהובים עליי הוא לתכנן תאורה קירית בבתים שאני מעצבת; תאורה קירית היא שם כללי...

Open chat
Powered by