צור קשר

מזנון מעץ

מזנונים קטנים, גדולים, עם מגירות, כוורות, צפים, עם רגליים ועוד מגוון רב של דגמים המדהימים אותנו בכל פעם מחדש. עולם המזנונים לסלון לא מפסיקים להפתיע עם שלל רב של עיצובים וצבעים, ולנו נותר רק להתלבט בין הדגמים השונים. אז אם גם לכם יש בבית טלוויזיית לד חדשנית או בכלל LCD מתקדם, וודאי תסכימו שאין טעם להניח את כל היופי הזה על מזנון רעוע, אלא על מזנון עץ מרשים שיפאר את הטלוויזיה.

ההבדל בין מזנון עץ לתחליפי עץ

נכון שמזנון עץ הוא האידיאלי ביותר, ונראה שכמעט כל המזנונים עשויים מעץ, אבל יש עץ מלא איכותי, ויש תחליפי עץ. מובן שהערובה הטובה ביותר לבטיחות הטלוויזיה והממירים היא מזנון מעץ מלא מאסיבי, כזה שיוכל להחזיק את משקל הטלוויזיה בבטחה. תחליפי עץ למיניהם לא יהוו בטוחה מושלמת, ומי יודע, אולי גם אפשרות שבחלוף השנים הטלוויזיה תקרוס יחד עם המזנון, ולכן אל תתפשרו על איכות העץ. נגלה לכם סוד קטן, חומר עץ גם נראה טוב למשך שנים רבות, וגם תוכלו לצבוע אותו בקלות בהמשך לכל צבע שתרצו.

על מה כדאי לשים דגש בעת בחירת מזנון עץ?

מסתבר שהגודל כן קובע

גודל המזנון הוא בהחלט פרמטר שיש לקחת בחשבון בעת קניית מזנון. עליכם לדעת שבחדרים גדולים כמו אולמות תצוגה, כל האובייקטים נראים קטנים ביחס למראה שלהם בסלון סטנדרטי, ולכן חשוב לקחת בחשבון את הגודל הקיים לטובת הנחת המזנון, כך שהוא יתאים מבחינת המידות לחלל.  כדאי למדוד את המקום טרם הרכישה ולהגיע מוכנים.

גובה המזנון גם קובע

גם לגובה יש לייחס חשיבות. אותו תוכלו לקבוע בהתאם לאופן שבו אתם מתכננים לצפות בטלוויזיה גובה האופטימלי של ספה הוא סביב 50 ס"מ, אך אם מדובר על ספה נמוכה מהסטנדרט, בחרו מזנון נמוך יותר כדי ששרירי הצוואר לא יתפסו לכם בעת הצפייה בטלוויזיה. בכל מקרה אם אתם לא בטוחים, תמיד אפשר להגביהה את המזנון על ידי החלפת הרגליים, או לרכוש מזנון מעץ צף.

בדקו כמה תאי אחסון אתם זקוקים

ברוב המזנונים קיימים תאי אחסון שיכולים להיות מגירות, תאים פתוחים או כוורות. במקומות אלה תוכלו לאחסן פריטים רבים כמו אלבומי תמונות, מפות לשולחן ואפילו סרוויסים שלמים. ולכן אם אתם סובלים מחוסר במקום אחסון, זה הזמן לרכוש מזנון מעץ המכיל תאי אחסון מרווחים.

מזנון מעץ נייד שקל להזיז

נכון שהרוב המוחלט של האנשים יחליטו לבחור מזנון על פי הנראות שלו ופחות ייחסו חשיבות לניידות שלו, אבל אם אתם חולי ניקיון שאוהבים להזיז רהיטים, או שאתם אוהבים לבצע שינויים בחלל, כדאי לרכוש מזנון מעץ נייד שקל להזיז אותו ממקום למקום, כך תוכלו לנקות תחת המזנון ללא קושי.

מזנון מעץ

חידושים וריגושים!

מדי פעם, כשמתחשק לי להתחדש, אני יוצאת לתור אחר שמלה אחת או שתיים. למרות טעמי המגובש...

הבית המעוצב של נטע וגיא

הבית של נטע וגיא

נטע וגיא מתגוררים בבית פרטי במושב חמוד ונהנים מנוף מקסים של הרי ירושלים. הם פנו אלינו...

הבית של אבידן

הבית של אבידן

אבידן הוא אחד הלקוחות האהובים שלנו. ליווינו אותו תקופה לא מבוטלת שהחלה בעיצוב קומפלקס המשרדים שלו...

Open chat
Powered by