צור קשר

מעצבת פנים בצפון

עיצוב פנים בצפון הוא שינוי מרענן לחלל הבית וקשור לכל מה שמתרחש בתוך ביתכם החל מ- קירות, דלתות, חלונות, טקסטורה, תאורה, ריהוט ועוד אלמנטים קטנים המשדרגים באורך פלא את נראות הבית. כל האלמנטים האלו הם למעשה האובייקטים של מעצבת הפנים ואיתם היא עובדת על מנת לייצר סביבה בטוחה, נעימה ונוחה לדיירי הבית.

"הבית של עידה" מורכב מצוות מעצבות פנים בצפון שנבחר בקפידה לפי מד איכויות של הבית.

אחרי ים של אודישנים, אימיילים לעצמנו וסיבובי כסאות מצאנו את הנבחרת המנצחת של הבית של עידה. קבלו את האחיות האובדות שלנו יעל, שרית, עדי, אילונה, מורן ורייצ'ל. כל אחת מהן היא מרי פופינס של המילניום, קוסמת, מוכשרת, שורדת, ומעצבת מהממת שתגיע אלייך עם מזוודת היעוץ. חשוב שתדעו שלמרות הקושי לעבור את טירונות עידה, הן עשו זאת בהצלחה מרובה!  אנו מתגאות בכן! עכשיו יאללה בואו ניגש לעבודה.

 

יצירתיות של מעצבת פנים בצפון

כאשר מעצבת פנים בצפון תגיע אליכם עם מזוודת הייעוץ ועם הידע הרב שלה, היא תבחן את ביתכם ותבדוק יחד איתכם מה אתם אוהבים ומה אתם רוצים לשנות, אם זה סגנון צעיר, מינימליסטי, או סגנון בקו נקי. הרי עיצוב פנים נושק למספר תחומים נוספים ביניהם פסיכולוגיה סביבתית,  אדריכלות, עיצוב טקסטיל ועוד תחומים שונים.

מעצבת הפנים בצפון שלנו מבטיחה לעצב לכם את הבית בצורה מרהיבה. מעצבת פנים בצפון תעשה הכנה מקדימה ותתכנן בצורה מקצועיות יסודיות את העיצוב שהכי יתאים לכם, תוך כדי שימוש באלמנטים ייחודיים וטאצ'ים קטנים שיקנו לבית אווירה נינוחה בדיוק כפי שחלמתם.

מעצבת פנים בצפון שלנו תערוך בדיקה מקיפה לצרכים של ביתכם, היא תכין מספר הדמיות שונות אשר ישקפו מספר רעיונות יצירתיים, היא תבנה תוכנית עבודה נכונה ומסודרת, תבחר עבורכם בעלי המקצוע טובים ואמינים, תפקח על שלבי תהליך העבודה, תשבור תהרוס ותלווה אתכם כאשר תבחרו את הפריטים המשלימים לבית שלכם, תוך כדי ליווי צמוד בכל התהליך.

לקראת סיום התהליך אנו נגרש אתכם מביתכם ותחזרו רק כאשר ביתכם יהיה מושלם והרצונות והחלומות שאי פעם חלמתם עליהם יתגשמו במלואם!

זכרו תמיד כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן בחיים עצמם.

מחפשים מעצבת פנים בצפון? צרו איתנו קשר עוד היום!!!

 

 טל שלנו ממתינה לשיחת הטלפון שלך: 052-9098090

 

Open chat
Powered by