צור קשר

מעצבת פנים במרכז

עיצוב פנים הפך בשנים האחרונות לנושא פופולרי ביותר אודות לתוכניות טלוויזיה רבות, שהרי כל אחד רוצה אחרי יום עבודה עמוס במטלות להיכנס לבית נעים ובמקום שכיף להסתובב בו. עיצוב מרשים מתחיל כאשר צבע הקירות מלטף את העין, האור הבוקע מהחלונות אינו בוהק מדי ולא מסנוור, הריהוט בחלל הבית מסודר ומסוגנן בצורה שהכי מתאימה לכם.

זה הזמן להזמין מעצבת פנים!

מעצבת פנים במרכז, תדע לתכנן לכם את הבית בצורה היעילה ביותר ובעזרתה עלות השיפוץ תהיה זולה יותר באופן משמעותי, שהרי היא מכירה היטב את רזי התחום. בנוסף, למעצבת פנים במרכז יש את היכולת לראות את מה שאתם לא יכולים לראות, היא צופה את הבעיות העתידיות שעלולות לצוץ ויודעת לפתור בעיות טכניות רבות. מעבר לכך, היא תדע לקחת אתכם לספקים הטובים ובכך להוזיל לכם עליות.

הבחירה במעצבת פנים תבטיח לכם תכנון מקצועי והתאמת עיצוב הבית לאופי ולסגנון שאתם בוחרים, החל מסגנון צעיר ורענן, סגנון מודרני, סגנון מינימליסטי, פרחוני, נקי לעין או כל סגנון שתבחרו יחד עם מעצבת הפנים.

איך עובד התהליך?

בשלב הראשוני תגיע אליכם מעצבת פנים ותבחן את חלל ביתכם ותבחר יחד איתכם את הסגנון אותו תרצו. את תהליך העיצוב והשיפוצים תעברו יחד יד ביד עם מעצבת הפנים כולל יציאה לשופינג בכדי למצוא את הפריטים והאלמנטים המתאימים ביותר לסגנון שבחרתם, ובכל הקשור להחלטות והלבטים בבחירת הפריטים.

למה דווקא אצלנו?

צוות המעצבות הייחודיות של "הבית של עידה" שמות דגש על קשר אישי וחם עם כל לקוח, אנו ניתן מקום לכל דעה וכל רצון של כל שלכם בכדי להתאים לכם בדיוק את סגנון העיצוב כמו שרק חלמתם! הצוות יסייע לכם להגדיר את טעמכם האישי ולתרגם אותו לבית מעוצב, הרמוני ופרקטי, אשר יתאים לאופי הסביבה בה אתם חיים. כך שאם הנכם זקוקים למעצבת פנים במרכז – הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

זכרו תמיד כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן בחיים עצמם.

 

 טל שלנו ממתינה לשיחת הטלפון שלך: 052-9098090

דילוג לתוכן