צור קשר

מראות דקורטיביות

מראה היא פריט חובה בכל בית, אך אם כבר רוכשים מראות לשילוב בחלל הבית, כדאי לעשות את זה בסטייל. מראות הן פריט עיצובי מרשים שמוסיף אופי ויוקרה בכל בית ונותן תחושה של מרחב, אך כאשר מדברים על מראות דקורטיביות, נראה כי מעבר לעובדה שהן מוסיפות רבות להגדלת המרחב, הן תורמות גם לעיצוב הכולל של כל חלל.

האם המראה באמת מגדילה את המרחב?

בהחלט כן! לא רק שהמראה תורמת רבות להכפלת גודל החלל, אלא המראה גם מכפילה אור, תנועה ויוצרת מרחב יוקרתי שנעים להיות בו. את המראות  מומלץ למקם בחלל שאנו מעוניינים להגדיל, אם זה בחלל הסלון, באמבטיה, בחדר השינה ואפילו במסדרונות ובכניסה לבית. לפי הפנג שוואי, חשוב למקד את הצבת המראה במקום שאנו רוצים להכפיל, כמו מול מרפסת או חצר אשר פונים לנוף ירוק ומרשים, מול תמונה מרשימה שתלויה בסלון, מול יצירת אמנות, מול מזרקת מים ביתית, או מול שולחן פינת האוכל כך הסועדים יחושו שפע של אוכל ותחושת מרחב וכך הלאה.

במידה וישנו חלל קטן שבו תרצו ליצור תחושה של מרחב מרווח וגדול יותר, כמו בסלון קטן או בחדר שינה פצפון, תוכלו ליצור אשליה ויזואלית של מרחב גדול ומרווח וזאת רק על ידי תליית מראה בצורה נכונה ומשחק נכון של אור, כך תיצרו תחושה של מקום מואר וגדול הרבה יותר ממה שהוא באמת.

 

מראות קיר

שילוב של מראות דקורטיביות בחלל – כל היתרונות

מראות דקורטיביות מתאימות לכל סגנון עיצוב ולכל חלל, אך כמובן שיש לשלב אותן בצורה שתתאים לקו העיצוב של החלל. לדוגמא – בעיצובים מודרניים  או קלאסיים ניתן לשלב מראות מיוחדות עם שילוב של צבעים מרעננים, כמו נגיעות ברזל בפרזולים מיוחדים, חלון עתיק שהוא סוג של מראה, פאזלים של חלקי מראות, מראות קטנות בצורות שונות כמו עיגולים, מלבנים, בצורת פרחים, ציפורים ועוד. בסגנון כפרי תוכלו לשלב מראות גדולות או קטנות במסגרות עץ מרשימות או במסגרות ברזל עם פרזולים מיוחדים וכן הלאה. למעשה, ניתן להתאים אותו לכל סגנון עיצוב רצוי כדי להשיג מראה אחיד והרמוני.

מראות מעל הכיור

חיסכון בעלויות ביחס לפריטים דקורטיביים אחרים

מראות דקורטיביות הן זולות יותר ביחס לתמונות יקרות או פריטים דקורטיביים אחרים, כך שהמשמעות של הדבר הוא לא רק בחיסכון כספי, אלא המראות תורמות רבות לאווירה מבחינה אסתטית. אם כך, נראה כי בבתים המודרניים כבר לא מעמיסים את הקירות בתמונות, אלא די ברכישת מראה מרשימה, או כמה מראות קטנות דקורטיביות ולשלב אותן בצורה מרשימה בחלל. בנוסף, מדובר על מוצר פרקטי וזמין, כך שניתן לתלות אותו באופן מיידי וללא שיפוץ מאסיבי, שבירת קירות וכו'. את המראות תוכלו לשלב גם בקיר עם תמונות קטנות שנעשה פופולרי בעיצובים המודרניים, כך תוכלו לקבל מראה מושלם.

 

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by