צור קשר

שנשב בחוץ?

עיצוב מרפסת והגג הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית, הרי לא ייתכן שנעצב דירה שלמה ונזניח לבסוף את הגג. מאחר והיתרון הבולט והגדול של מדינתנו הקטנה זה מזג האוויר, הנחת העבודה היא שחלק גדול מהשנה אפשר לשהות במרפסת.

חישוב מהיר של ימי החורף הקשים עם גשמים עזים ,סופות ורוחות עזות, מביא אותי למסקנה ששווה ומשתלם להשקיע בחלל הזה. אני חושבת שצריך להתייחס לסביבת החוץ בדיוק כשם שמתייחסים אל סביבת הפנים, ביצור אווירה נעימה ומכילה.

אין ספק שהרמת הגבה הראשונה, היא בתחום עמידות הבדים בתנאי מזג האוויר: גשם והשמש הישראלית הקופחת. התשובה  לכך היא השימוש בבדים עמידים בפני קרני UV , בדים מסוג זה עוברים תהליכיי יצור מיוחדים על מנת שיהיו עמידים בפני תנאי מזג האוויר.

אני כל פעם נהנית מחדש לראות איך תוספת של טקסטיל ואיבזור נכון יוצרים את האווירה החדשה,אחת הדרכים הקלות לשדרג את ריהוט הגן במקום לתור אחרי ריהוט חדש היא הלבשת הרהיטים, כשם שמחליפים ריפודי ספות בסלון הביתי אפשר להעתיק את הרעיון למגרש החוץ.

החלפה של כריות ישיבה ישנות או תוספת של כריות נוי צבעוניות. לשם כך הבאנו קולקציה מרהיבה של בדי חוץ בגוונים שונים, השתמשנו בהם להחלפת מושבי כיסאות הנוח, שילבנו בד חלק ובד מפוספס כדי ליצור עניין .

לא הסתפקנו רק בשידרוג פינת הישיבה והחלטנו להעניק לדרי הבית חוויה מושלמת של ישיבה במרפסת. בקיר הארוך שמפריד בין השכנים, החלטנו לייצר פינת צפיה בטלויזיה ולנצל את אורכו של הקיר לאחסון בר משקאות.

לקחנו בחשבון את גדולו של מקרר היינות ומקרר המשקאות הקלים ויצרנו מקום יעודי לכל אחד מהם. את הקיר כולו חיפינו בגרניט פורצלן דמוית דק.

עכשיו ניתן לקוות שבני המשפחה יבלו בנעימים על גג ביתם.

צילום: אודי גורן

סט ריהוט לגן

סט ראטן לבן לגג לפני

ריהוט גן

תוספת של צבע, בעזרת כריות מבדים מיוחדים שעומדים בתנאי מזג האויר

 

ריהוט גן מראטן

בדים עמידים בפני שמש וגשם

ריהוט גן

תחושת צבעוניות רעננה

כריות מבדיי חוץ

שילובי צבעים של טורקיז וירוק

עיצוב גגות

תוספת של פרחים רעננים

ריהוט גן למרפסת

בדים מיוחדים וצבעוניים

חוץ

פרטים

ריהוט גן

כיף לארח על הגג

udig_151015_241

לארח בסטייל

 

 

 

כסאות נוח למרפסת

באותם בדים ריפדנו את הכסאות נוח

unnamed (2)

הקיר לפני בנייה

 

udig_151015_305

הקיר אחרי- בקיר יצרנו נישות מגבס ואת הקיר חיפינו בגרניט פורצלן דמויי דק

עיצוב גגות

נישות לכוסות

udig_151015_333

נישות למקרר יין

חוץ1

פרטים

udig_151015_358

פינוק עד הסוף

 

 

תגובה תתקבל בברכה
7 תגובות ל “שנשב בחוץ?
רויטל

וואו עידה ממש בזמן! קודם כל העיצוב מהמם! איזה שינוי מדהים כריות יכולות לייצר…..
והקיר חלוםםםםם! עיצוב מוקפד ויפה!
אני בדיוק באמצע בניית מרפסת בביתי. איזה עיתוי מושלם!

ענת

מנסיון אישי, כדאי לתכנן מקום , עמיד מפני גשם ואבק, לכריות ולכל האקססוריז שבמרפסת. אחרת הם נודדים בבית ומהווים מטרד. אין כמעט אפשרות להשאירם בחוץ, גם אם הבדים עמידים למים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן