צור קשר

עיצוב בית פרטי

צוות הסיסטר של "הבית של עידה" אוהבות אתגרים, ובית פרטי הוא ללא ספק אתגר מיוחד בפני עצמו. דבר ראשון – בית פרטי חייב להיות פרקטי עם אווירה ביתית בדיוק לפי אופי הדיירים בבית, הוא צריך להיות מזמין, מותאם לילדים (במידה ויש), והכי חשוב – מאובזר בצבעים מרשימים בדיוק כפי שהלקוחות שלנו (וגם אנחנו) אוהבים!

בואו נדבר קצת על צבעים…

לצבעים יש כוח נסתר משלהם, והם יכולים לשנות חללים מקצה לקצה, הן בעזרת צביעה מחדש של כל הבית, הדבקת טפטים, צביעת הריהוט בבית, הוספת טאצ'ים ואלמנטים מדליקים בחלל ועוד אופציות שונות. כאשר מדובר בחלל חדר קטן יחסית, יש לצבוע אותו בצבעים בהירים שידועים כמגדילים את החלל באורח פלא. לעומת זאת, צבעים כהים מעניקים מראה קטן יותר לחלל. לכן אם ברצונכם להקטין את החלל יש צורך בצבעים כהים. כמובן שניתן כיום למצוא צבעים בטקסטורות מגוונות היוצרים מראה מיוחד ויוקרתי לחלל הבית.

חזרה לעולם הרטרו – טפטים

כל כך מדהים וכיף שאופנת הטפטים חזרה בסערה לעולם העיצוב! המגמה לחזור ולהשתמש בטפטים כחלק מעיצוב הבית, נובעת מהמגוון הרב של האופציות הפתוחות בפניכם. מעבר לכך, מדובר בדרך נפלאה לשדרג את הבית למראה יוקרתי ללא הוצאות גבוהות במיוחד והתוצאות הן מרהיבות ויפות לכל בית! לא תמיד צריך להדביק טפטים על כל הקירות בבית, אלא ניתן לשלב טפטים היכן שאתם רוצים, אם זה על חצי קיר או רק על חלק מסוים.

"רהיטים רבותי, "רהיטים"

בחירת רהיטים, ללא ספק אחד האתגרים הקשים יותר בתהליך עיצוב בתים פרטיים. זכרו כי לא תמיד יש צורך להחליף את כלל הרהיטים בבית אלא ניתן לצבוע רהיטים ולקבל רהיטים חדשים, עד כדי שלא תזהו אותם כלל! כמובן שלצורך בחירת הצבעים – אנחנו כאן ונייעץ לכם כיצד לבצע זאת בתבונה. אם בכל זאת תרצו רהיטים חדשים, אנחנו נסייע לכם בבחירה הטובה ביותר, כך שישתלבו היטב בכל חלל ובכל חדר.

תאורה ואווירה

תאורה היא ללא ספק אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מתחילים עיצוב או שיפוץ בית, שהרי מיקום נכון של גופי התאורה בכל חלל, מעניק לכל בית אווירה שונה ומיוחדת באופן ניכר לעין. בעת עיצוב בית פרטי ניתן לשלב מגוון רב של אופציות, כמו למשל –  לעצב את גופי התאורה בנישות של גבס, להתקין לדים בגוונים שונים, לשלב שנדליר בחלל הסלון עם תאורה נכונה ועוד אופציות רבות. שילובים אלו מעניקים לחלל מראה יוקרתי ומרשים, לכן יש להשקיע מחשבה רבה בעיצוב התאורה בחלל.

אם כך, ניתן לומר כי עיצוב בתים פרטיים הם משימה מאתגרת ואהובה עלינו במיוחד! זכרו כי המטרה היא- להפוך את חלל ביתכם ליוקרתי ומזמין, אך תוך כדי, להפוך אותו למרווח ונעים.

זכרו תמיד כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן בחיים עצמם.

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הווירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

Open chat
Powered by