צור קשר

עיצוב דירות

עולם עיצוב דירות חולל בשנים האחרונות מהפכה לא קטנה ונראה כי הוא נחשב לתחום תזוזתי ובו מגמות וטרנדים ההולכים ובאים ללא הרף. בעיצוב דירות, נראה כי התחום הולך ומתפתח ולא הולך להיעלם בקרוב, כך שאם הנכם במהלך בניית בית חדש או בתהליך שיפוץ, קדימה לעבודה…

אז בואו נראה מהם הטרנדים הלוהטים שאתם חייבים להכיר מקרוב בתהליך עיצוב דירה:

חיפוי קירות

חיפוי קירות, לא בכדי הפכו לשם דבר בתחום עיצוב הבית, הם מקנים לחלל אווירה ייחודית של ניחוח טבע הישר לתוך ביתכם. היופי בחיפוי קיר, הוא שלמעשה אין צורך לחפות קיר שלם או את כל הקירות בבית, אלא לחפות נקודה מסוימת או עמוד בולט בחלל, כך תזכו למראה מיוחד אשר משפיע ישירות על כל נראות החלל. מבין מגוון הטקסטורות והדקורציות בתחום חיפויי הקיר תוכלו למצוא חיפויי קיר באבנים בגוונים טבעיים, חיפוי תלת מימד שנעשה "טרנד לוהט" ועוד מגוון רב של דקורציות מרהיבות.

טפטים

טפטים מהווים פריט עיצוב מרשים שאף אחד לא יכול להתחרות בו. טוב, כמובן שלא מדובר בטפטים המוכרים לכם עוד מילדות, אלא שתחום זה פרץ בסערה לעולם העיצוב והביא עימו בשורה חדשנית עם מגוון רב של עיצובים וטקסטורות מודרניים שיעטרו את ביתכם ויקנו לו מראה מושלם! הטפטים המדוברים הם כל כך מגוונים, עד כדי שככל הנראה בחירתם לא תהיה פשוטה כלל וכלל, אך תמיד תזכרו – אנו כאן כדי לעצב לכם כל חלום.

ריצוף דקורטיבי

אין ספק שריצוף הוא אחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר, אשר משפיעים באופן ישיר על חזות ועיצוב כולל של כל מרחב באשר הוא. כך שאם ברצונכם לשנות אווירה בבית, דבר ראשון עליכם להתחיל בבחירת ריצוף חדש שיאיר לכם את המרחב. בשנים האחרונות עולם הריצוף שינה את פניו כך שתוכלו למצוא מגוון רב של עיצובים. רצפת הפרקט הפכה לפופולרית בשל יתרונותיה הרבים כמו – החמימות שהיא משרה בבית, הניקוי הקל ועוד יתרונות רבים.

ספת השזלונג המפורסמת

הטרנד הלוהט של ספת השזלונג התפרץ בסערה לתחום הריהוט ונראה שהוא די דחק הצידה את הספה המסורתית המוכרת – 1+2+3. בשל יתרונותיה הרבים של ספת השזלוג ותרומתה הרבה לנוחות ולעיצוב הדירה, נראה כי היא לא הולכת להיעלם במהרה. את הספה תוכלו למצוא במגוון חומרים, אם זה בדים איכותיים, עור אמיתי, דמוי עור ואפילו ניתן להוסיף שתי כורסאות תואמות לצד הספה (אם יש מקום כמובן).

עיצובים מרשימים מגבס

בעבר הלא ממש רחוק, עבודות גבס היו מיועדות בעיקר למחיצה בין חללים ולהנמכת תקרות, אך כיום מדובר על יצירות אמנות של ממש. קבלני גבס הבינו את הפוטנציאל העצום בחומר הגבס וזאת עקב גמישותו הרבה ומחירו האטרקטיבי ביחס לחומרים אחרים, והתוצאות הן מרשימות ביותר. מחומר הגבס תוכלו ליצור מגוון עיצובים ודקורציות בכל חלקי הבית, כן כן גם באמבטיה, בחדר שינה וכמובן בסלון.

Open chat
Powered by