צור קשר

עיצוב חדרי ילדים

אין ספק שאנחנו אוהבים את הילדים שלנו. אוהבים מאוד; אנחנו נהנים לבלות אתם, לצאת אתם לטיולים, לפטפט אתם, לנשק ולחבק אותם (גם אחרי יום שלם של ריצות בגן המשחקים), ובעיקר אוהבים לראות את העיניים הגדולות שלהם בורקות בכל פעם שאנחנו משמחים אותם, ואין משמח יותר מחדר שעיצבנו במיוחד עבורם!

חדרי ילדים, הם המקום בו הילדים מבלים את רוב זמנם במהלך היום. הם מארחים בהם את חבריהם מכינים שיעורי בית  ומוצאים בחדר כמעט את כל מבוקשם, אם זה טלוויזיה, מחשב, קונסוליות משחקים, משחקים שונים וספרים. כיום עיצוב עיצוב חדרי ילדים הפך למשימה מאתגרת הדורשת מחשבה נבונה ותכנון מתאים ופרקטי לילדים שישמר לאורך זמן רב.

בבואנו לעצב חדר ילדים, אנו לוקחים החשבון כי הילדים גדלים בקצב מהיר והאופנות משתנות בהתאם לגילו של הילד, ומשום כך, עיצוב חדר ילדים צריך להיות כזה שיהיה ניתן לשינוי ועדכון בקלות רבה ללא מאמץ רב תוך שימוש בפריטי עיצוב שבקלות ניתן להחליפם ולהתאימם לגיל הילדים בכל שלב.

הקפדה על פרטי פרטים בעיצוב החדר

חדרי ילדים מעוצבים בצורה קפדנית, מתחילים משימת לב לפרטים הקטנים ביותר, על מנת שאפילו פריטים אלו יהיו מודגשים לעין כמו – וילונות לחדרי ילדים שיהיו מתאימים כמו כפפה לשאר חלקי החדר, אהילים צבעוניים שיתאמו לאווירת החדר לחדרי ילדים בגודלם ובצורתם, מיטות בקווים זהים, שטיחים, מדפים לספרים ולמשחקים ועוד פריטים שונים.

שיתוף הילדים בעיצוב החדר

בעת עיצוב חדר הילדים חשוב מאוד לשתף את הילדים בתהליכי העיצוב, כיוון שאם תעשו זאת הילדים הם ירגישו חלק מהעשייה וייהנו לשהות בחדרם במהלך היום. מעבר לערך המוסף וליופי של חדר הילדים שיתוף והתייעצות עימם יכול להיות מהנה ומגבשת הרי בסופו של דבר, הם הדיירים האמתיים של חדרי הילדים והם יהיו מאושרים יותר, וכך גם אתם. בנוסף, ירד מכם הרבה נטל בבחירת מוצרים שונים.

אחסון החפצים והמשחקים של הילדודס

דבר חשוב ביותר בעיצוב חדרי ילדים הוא – האחסון. לילדים יש כמויות אדירות של חפצים וצעצועים, שהם מתקשים להיפרד מהם. אחסון וארגון המשחקים צריך להיות בעדיפות ראשונה כאשר מעצבים חדרי ילדים. אודות לפתרונות האחסון הרבים אשר זמינים לשירותכם בשוק – בטוח תמצאו פתרונות יצירתיים לנושא, כך שבסופו של דבר הילדים יהיו מסוגלים לשמור על החדר שלהם מסודר לאורך זמן מסוים עד ש…

אם ברצונכם לרענן את מראה חדר הילדים, תוכלו לבצע זאת בקלות רבה על ידי הצוות המדהים  שלנו. זכרו כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן בחיים עצמם.

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

נצנצים סגולים, ירח, פו הדוב, מיקי מאוס, רובוטים, ברביות…מה, לא?! לא רק. הנה חדרי הילדים שלנו:

אינסטוש סיפור אהבה

אינסטוש סיפור אהבה

אם עדיין אינכם מכירים אותי, אם הכרנו רק לאחרונה או אם אתם עדיין בוחנים את הקשר...

עיצוב חדר ילדים בגובה העיניים

עיצוב בגובה העיניים

אנשים רבים שמחליטים לעצב את ביתם נוטים לרכז את מאמציהם בחללים הציבוריים בבית, בסלון, במטבח או...

עיצוב חדר משחק ילדים

משחק ילדים

  אין ספק שאנחנו אוהבים את הילדים שלנו. אוהבים מאוד; אנחנו נהנים לבלות איתם, לצאת איתם...

עיצוב חדרי ילדים

החדר של דנה

מיכל היא לקוחה ותיקה של 'הבית של עידה'. היא מתגוררת עם בעלה יואב ועם שלושת ילדיהם,...

עיצוב חדר תינוקות ורוד

החדר של אגם

רונית הגיעה אלינו בזכות הבלוג, וכבר בטלפון סיפרה שהיא חולמת לעצב את חדריהן של שלוש בנותיה...

עיצוב חדרי ילדות

החדרים של אלמוג וספיר

רונית ביקשה לעצב לבנותיה חדרים מושלמים, לאלמוג (בת 19) חדר שבו תהנה לגור בתקופת שירותה הצבאי וגם לאחר...

טען עוד...
Open chat
Powered by