צור קשר

עיצוב מודרני לחדרי ילדים

הילדים שלנו מבלים לא מעט שעות בחדרם. בין אם במשחק עם חברים, בינם לבין עצמם, או, כמובן, במנוחה ובשנת הלילה, לכן חשוב שיהיו מעוצבים ומסוגננים בהתאם ויכללו את כל האלמנטים הרלוונטיים להם. כאלה שיחד יוצרים את המקום המושלם לבלות ולשהות בו – הן ביום והן בלילה. שנת 2018 מביאה אתה לא מעט אלמנטים עיצוביים ופתרונות שונים, המתאימים לחדרי ילדים. אלה, מתבססים על סגנון מודרני בחלקו, סגנון שהפך לפופולארי ואהוב מאד בבתים רבים.

איך מעצבים נכון את חדרי הילדים

העיצוב המודרני כבש בסערה בתים רבים והוא משתלב נהדר בכל אחד מחדריו, וגם בחדרי הילדים.  ארונות לחדרי ילדים, המעוצבים בסגנון מודרני יכולים להתאים לכל חדר, וגם אם הסגנון העיצובי שלו שונה במעט. ארונות אלה, וזוהי אחת הבשורות הבולטות של השנים האחרונות, משלבים באופן מושלם בין יופי ואסתטיקה לבין פונקציונאליות. מצד אחד הם נוחים מאד, נגישים מאד וכמובן כוללים את כל פתרונות האחסון שצריך לחדר, ומצד שני הם מביאים איתם הרבה מאד סטייל שתורם למראה חדר הילדים. ארונות לחדרי ילדים גדולים יותר יתאימו לרוב למשך שנים ארוכות, וגם לבני הנוער הבוגרים יותר ויוכלו לספק להם מענה לצרכים החדשים. הם ניטרליים מאד בסגנון שלהם ובמקביל מושכים את העין ויפהפיים מאד למראה.

השילוב הנכון שבין הארונות לבין האלמנטים האחרים בחדר, כמו המיטה, שולחן המחשב/העבודה, השידה, השטיחים ואולי גם הפופים הנעימים, הוא זה שיוצר את המראה שבו מעוניינים. כשמעצבים מחדש את החדר, בין אם לאחר שיפוץ ובין אם לאחר המעבר לבית חדש, מומלץ גם לבחון את החדר ולקחת בחשבון את אופיו של הילד. ישנם ילדים שיעדיפו חדרים צבעוניים מאד, בעוד שאחרים יעדיפו דווקא את החדרים הרגועים יותר, חדרים בצבע אחד. ילדים קטנים יכולים לחוש תחושת אי נוחות ואי שקט בחדר עמוס מדי וכשמעצבים להם אותו מחדש, חשוב לקחת זאת בחשבון ולבחור בקפידה את שלל האלמנטים שייקחו בו חלק.

ומה באשר לפתרונות האחסון

עיצוב חדר הילדים לוקח בחשבון גם את פתרונות האחסון החשובים, שיכולים לבוא לידי ביטוי בתצורות שונות. בין אם אלה ארונות לחדרי ילדים מרווחים מאד, הכוללים מדפים ומגרות רחבות, ובין אם זוהי תוספת של שידה או אפילו תיבות יפות, שיכולות הן עצמן להוות פתרון אחסון נהדר. פתרונות עוזרים לשמור על הסדר בחדר ויוצרים תחושה נעימה יותר בו. חשוב שיהיו נגישים גם לילדים (ולא רק למבוגרים) על מנת שאלה יוכלו בעצמם לשמור על הסדר ולדאוג שכל הפריטים נמצאים במקום המתאים.

אז, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך ובוחנים את האפשרויות השונות שתעזורנה לכם ליצור מראה מסוגנן ומודרני יותר לחדר, בדקו ארונות לחדרי ילדים ותוספות שונות לחדר שיחד יוכלו לשוות לחדר עצמו את המראה שבו מעוניינים, ובמקביל אל תשכחו להיעזר במומחים!

תגובה תתקבל בברכה
2 תגובות ל “עיצוב מודרני לחדרי ילדים
סוניה

שלום לך.אני סוניה והתחלתי לצבוע את החדר של הילדים שלי.
אהבתי מאוד את הצבע עם מבדיקה של שחקן טניס.
איפה אפשר לקנות את המבדקה?
הצבע מאוד יפה!! איזה מספר הוא?
כל הכבוד על עבודות שלך.אני מאוד אוהבת!!😍

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by