צור קשר

עיצוב חדר מדרגות

חדר מדרגות בכל בית או בניין יכול להיות נורא משעמם אם לא משקיעים מחשבה רבה על עיצוב ותכנון נכון. הרי מדרגות מוסיפות עניין עיצובי רב לחלל ומשלבות פונקציונאליות ויופי אינסופי. לעיתים, די בהחלפת המדרגות עצמן, קצת משחק בתאורה, שדרוג הקירות בתקציב מינימלי, כדי להאיר את חדר המדרגות.

איך עיצוב חדרי מדרגות יכול להשפיע על עיצוב הבית?

חדר מדרגות מעוצב מתחיל מתכנון נכון של חומרים והשילוב ביניהם. את החומר שבו אנו ממליצות ללקוחותינו לעצב את המדרגות, אנו מתאימות לשאר חלל הבית על פי צבעו, גוונו וסגננו. לדוגמא: מדרגות העשויות מעץ ופרקט – אנו מתאימות לבתים בהם ישנה אווירה חמימה וכפרית. מדרגות משיש או בטון מוחלק, לבתים בהם ישנה אווירה יוקרתית, ומדרגות אבן – לבתים באווירה ים תיכונית עכשווית.  כמובן שאנו אוהבות לשלב חומרים נוספים להשלמת האווירה או לחלופין ליצור ניגוד צבעים ושילוב של חומרים שונים ליצירת עניין וסקרנות.

יחד עם זאת, תמיד אנו מתאימות את הסגנון בדיוק כמו שהלקוח רוצה, כך שניתן לשלב חומרים נוספים ייחודיים כמו – מדרגות מזכוכית, ממתכת, שילוב של עץ ביניהם היוצר עניין, וגם די קליל ביחס למדרגות עץ ושיש.

מה אנו לוקחות בחשבון טרם בחירת המדרגות?

כשמדובר בחדרי מדרגות מעוצבים, אנו לוקחות בחשבון את גורם ההחלקה – בעיקר אם ישנם בבית ילדים קטנים או כאשר מדובר במדרגות חוץ. לעיתים חומרים מסוימים אינם מתאימים באופן אישי לכל לקוח, אך אנו תמיד דואגות למצוא פתרונות לכל דבר, כדי שתוכלו ליהנות בראש ובראשונה מפרקטיקה, אך כמובן לצד עיצוב מרהיב בדיוק כפי שאתם רוצים!

אלמנטים נוספים לחדרי מדרגות מעוצבים

מעבר לבחירת סוג המדרגות, ישנם פרמטרים רבים שאנו לוקחות בחשבון כמו – עיצוב המעקה – שהוא עולם שלם בפני עצמו, אך כמובן תמיד יהיה בקשר ישיר לסוג המדרגות, שילוב של שנדליר מרהיב הנופל מהתקרה, טפטים על הקירות או בחירת צבעים המותאמים לאופי המדרגות, שילוב של גימורים מיוחדים במדרגות ושלא לדבר על שילוב של תמונות קיר ואגרטלים מרהיבים!

טוב, ברור שלא הכל על רגל אחת, עיצוב חדרי מדרגות טומן בתוכו הרבה חשיבה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסא, ודורש השקעה רבה הרבה יותר ממה שאתם חושבים, אז למה לכם לשבור את הראש לבד? מעצבת פנים תוכל לסייע לכם רבות ולמצוא פתרונות יצירתיים – עד לקבלת מראה מושלם!

אז מי אנחנו בכלל?

"הבית של עידה" מורכב מצוות סיסטר של מעצבות פנים תוססות שאוהבות אתגרים מעניינים וייחודיים. אם ברצונכם לרענן את מראה חדר המדרגות שלכם ולהקנות לו מראה ייחודי ומעניין, תוכלו לבצע זאת בקלות רבה על ידי הצוות המדהים שלנו. זכרו כי – שינוי מרענן לעיניים, ייתן לכם שינוי מרענן לחיים.

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

יום כיף בבית של עידה

אם אתם עוקבים אחרי, אתם בטח כבר יודעים שאני אוהבת להגשים חלומות! כך אחרי שנים שבהן...

עיצוב הבית בסגנון כפרי

הבית של לימור וגיא

הפרויקט המקסים הזה מתאים במיוחד ליום האשה הבין-לאומי שחגגנו בשבוע שעבר; לימור וגיא הם בני-זוג בסוף...

ניצול חלל מתחת למדרגות

המקום הזה שנמצא מתחת לגרם המדרגות בבתים הוא  סוגייה בעייתית.תמיד נשאלת השאלה מה לעשות שם, כוון...

המבואה

הקיר של המבואה לפני החדרים הינו קיר ארוך ולבן שהתחלתו היא סוף גרם המדרגות של המפלס...

חדר מדרגות

חדר מדרגות בבית יכול להיות חלל מאוד משעמם אם לא מטפלים בו כראוי, בתור אחד שמשמש...

Open chat
Powered by