צור קשר

עיצוב חדר משחקים

במסגרת עבודתנו כמעצבות פנים, אנו נתקלות בלא מעט בתים המבקשים לעצב חדר משחקים בצמוד לחדר השינה שלהם, או כחדר נפרד לחלוטין. ללא ספק מדובר בפתרון נוח ושימושי היכול לשמש רבות את הילדים ולמנוע בלגן בחדרם. חדרי משחקים המעוצבים בצורה נכונה יכולים לשמור על בטיחות הילדים ולאפשר להם שהיה נעימה – לכן אנחנו כאן!

אנו תמיד אוהבות לשתף קצת מהידע שצברנו במשך השנים אצל לקוחות, לכן נביא עבורכם טיפים מצוינים לעיצוב חדרי משחקים בצורה נכונה, פרקטית וכמובן בטיחותית.

ייצרו תנועה חופשית

בחדר משחקים ילדים מבלים שעות רבות, אם זה באירוח חברים, משחקי מחשב, קונסולות, הכנת שיעורי בית, פעילות יצירה ועוד. מסיבות אלו יש לאפשר מרחב רב לילדים, לכן – הצמידו את הרהיטים לקירות כדי שבמרכז החדר  יהיה לילדים מרחב רב לתנועה חופשית. איך עושים זאת? הצמידו את השולחן, הכיסאות, מגירות האחסון וכל מה שנמצא בחדר לפינות, אם הילדים ירצו לשחק על השולחן, הם תמיד יוכלו להזיז אותו למרכז.

חלוקת החדר לפינות ייעודיות

את החדר תוכלו לחלק לפינות ייעודיות המשלבות מגוון אטרקציות לילדים, כמובן על פי גילאים, כמו – פינת קריאה, פינת טלוויזיה, פינת יצירה, פינת משחקי מחשב וקונסולות וכמובן לאבזר כל פינה באביזרים שונים. לדוגמא – לפינת הטלוויזיה תוכלו להוסיף כורסאות קטנות, פופים, מיטות קטנות, מזרונים, כך הילדים ייהנו מצפייה נעימה ומחדר ילדים מעוצב ונוח.

חללי אחסון בחדר

כאשר מתכננים חללי אחסון, רצוי ליצור חללים וקופסאות פתוחים ונמוכים, כדי שיאפשרו לילדים קטנים גישה נוחה מבלי להיעזר במבוגר. כמובן שניתן לשלב גם ארונות או קופסאות אחסון סגורות, לטובת משחקים קטנטנים שעלולים להיות מסוכנים לילדים קטנים ותינוקות. אז בואו נראה אלו פתרונות אחסון קיימים:

מגירות צבעוניות נשלפות – מגירות אלו הם פרקטיות, כך תוכלו למיין בכל מגירה סוג של משחק ולשלוף אותו בקלות רבה.

כוורות – גם אלו פרקטיות, ואף ניתן לאחסן בהן בובות ודובים שישמשו גם למשחק וגם לקישוט החדר.

ארגזי פלסטיק – ארגזים הם פתרון מעולה למשחקים גדולים יחסית והם מגיעים במגוון רב של גדלים לנוחיותכם.

ספריה לספרים – ישנן ספריות מעוצבות וצבעוניות המשתלבות היטב עם עיצוב חדר המשחקים ויכולות לשמש גם להנחת ספרים וגם פריטי משחק שונים.

מדפים – מדפים הם חלק בלתי נפרד מהנוף בחדר המשחקים ועליהם ניתן להניח כל שתרצו. כמובן שתוכלו לבחור מדפים צבעוניים ולהתאימם לסגנון העיצוב.

קצת על העיצוב והצבעים

מכיוון שחדר משחקים מטבעו צבעוני, מומלץ לצבוע את קירות החדר בצבעים בהירים ולא צעקניים מידי כדי שעדין תשמרו על אווירה רגועה בחדר. כמובן שתוכלו להדביק טפט מתאים לילדים אשר משלב אלמנטים ילדותיים – אך בטוב טעם.

חדרי משחקים מעוצבים הם ללא ספק אתגר מצוין עבורנו, אם אתם קצת הולכים לאיבוד בתכנון,  הגעתם למקום הנכון! צוות הסיסטר של "הבית של עידה" לרשותכם תמיד!

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

עיצוב מרתף רב שימושי

מרתף רב שימושי

ירדן הגיעה אלינו בזכות לילך חברתה; לילך עוקבת באדיקות אחר 'הבית של עידה' ולכן כאשר סיפרה...

עיצוב חדר משחקים של בנות

חדר המשחקים של הבנות

צילום: שי אפשטיין כמו שכבר תארתי,בחלוקת החדרים היה ברור ששלושת הבנות לנות בחדר משותף והחדר הנוסף...

חדר משחקים

ליטל היא בחורה מאוד מסודרת ומאורגנת מאוד, באחד מביקורי הפתע שלי אצל ליטל אחרי עיצוב הבית,...

Open chat
Powered by