צור קשר

פינת משפחה ועבודה של איילת

צילום : אודי גורן

אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני כל מעצבת ואחד הגורמים החשובים המבדילים בין מעצבת טובה למעצבת מצוינת, הוא חלוקת חלל נכונה ופונקציונאלית!

בעולם מושלם היינו גרים כולנו בטירות קרירות ורחובות ידיים א-לה פרובאנס (הקיץ הזה גורם לי לחלום בהקיץ), אבל במציאות הישראלית רובנו מסתפקים בדירות ובבתים סטנדרטיים, שבהם אין מספיק מקום לכל צורך, ולכן חשוב מאוד שהמעצבת תדע לחלק נכון כל חלל (כשאהיה גדולה יהיה לי חדר שיוקדש כולו לעטיפת מתנות, אבל בינתיים אני שומרת את כל הסרטים וניירות האריזה בארון השירות).

איילת ביקשה ממורן ששלושת ילדיה הקטנים יוכלו לשחק, לבלות ולהתרווח בחלל אחד שיופרד משאר חלקי הבית, חלל נעים שבו גם יוכלו לצפות בטלוויזיה ולקרוא ספרים. עוד קיוותה איילת שעובדת כרופאה, למצוא מקום בחלל מקום גם לפינת עבודה נוחה שבה תוכל לעבוד מהבית. את חלקו השני של החלל המרכזי הקדישה מורן במיוחד לכך; את פינת הטלוויזיה ואת פינת העבודה עיצבנו זו לצד זו כשביניהן מפרידה כוורת עץ מדורגת ואוורירית ובה ארגזי עץ לאחסון צעצועים. את קיר פינת העבודה צבענו בצבע שחור ליצירת הפרדה ויזואלית בין הפינות השונות, ותלינו עליו מדפי עץ. ליצירת מראה הרמוני ומשתלב תלינו גם בפינת הטלוויזיה מדפי עץ והוספנו ארגזים לאחסון.

מצדו השני של החלל עיצבנו פינת יצירה מקסימה לילדיה היצירתיים של איילת: הצמדנו לקיר דלפק גבוה, הוספנו כיסאות בר, ותלינו על הקיר כוורת מדפים מעץ שבה סידרנו קופסאות וסלסילות עמוסות כל טוב: טושים, צבעים, מדבקות ושלל חומרי יצירה נוספים.

תשומת לב נוספת נתנו גם לספה המפרידה בין פינת הטלוויזיה לבין פינת היצירה שאותה לא הצמדנו לשום קיר: בחרנו בספה קטיפתית בצבע טורקיז בעלת גב גבוה מעוגל ומרשים, והעמדנו אותה כך גאה ויפה. להשלמת המראה הוספנו שטיח בפינת הטלוויזיה וקופסאות אחסון בדלפק היצירה בצבעים תכלכלים תואמים.

עיצוב פינת משפחה

פינת המשפחה לפני

פינת משפחה-אחרי

חלל אחד עם מספר פונקציות, מבט אל פינת היצירה

עיצוב פינת העבודה של אילת, הדגשת הפינה בצבע כהה

מדפי עץ

מדפי עץ בהירים בולטים על רקע קיר כהה

מנורה שולחנית

מנורה שולחנית

פינת יצירה בבית

מדפי אחסון לפינת יצירה

עיצוב פינת יצירה לילדים

פיצ'פקס מסודרים בתאים

פתרונות אחסון לחדר יצירה

אחסון צבעים בכוסות פח

ספת קטיפה טורקיז עם גב מעוגל

היתרון בספה שגם הגב שלה מעוגל

ארגי אחסון

ארגזי אחסון

תאורה צמודת תקרה

תאורת תקרה שילוב של שחור עם נגיעות מוזהבות

תגובה תתקבל בברכה
19 תגובות ל “פינת משפחה ועבודה של איילת
יפה

מקסים כמו תמיד!!
החלוקה של החלל מדהימה,
אפשר לשאול מאיפה התאורה מעל פינת המשפחה?

בר און יהודית

פינת העבודה- יצירה, מעולה. עושה את היצירה האישית לחלק לגיטימי מהבית.

באשר לפינת העבודה הקונבנציאונלית. ניראה לי שלא מספיק שהצבעים מתאימים צריך גם הגיון פרקטי. פינת העבודה, בעיני, חייבת להיות בצבעים בהירים מאוד, מאירים ומשרים שלווה, בעיקר כשהם נמצאים בתוך חלל מגורים שהוא מרכז הבית, פינת שקט וריכוז בהמולה של היום יום.

נויה

הצבע השחור אינו בחירה טבעית שלכן, בנות הבית של עידה. פעם ראשונה שאני רואה כסאות שחורים ( גם בפינת האוכל ובמטבח, בצילומים מפינות אחרות של הבית), קיר שחור, רהיטים שחורים.
גם אם זה צבע שהוא שנוי במחלוקת, זאת בחירה אמיצה. אז כל הכבוד! מן הסתם טביעת טעמה של בעלת הבית.
אישית, אנחנו כרגע בתהליך רכישת בית, ויש שם שיש שחור גרניט במטבח, ומבחינתי השיש השחור חייב ללכת… בנוסף, גם ככה לעבוד מהבית זה מבאס, אם פינת/חדר העבודה שלי היה שחור, אין מצב שהיה בשימוש.

דרוקר נטע

מקסים כתמיד מהיכן המדף עם הזכוכית והמדפים מעל השולחן אצל נגר ואם כן האם אפשר לדעת מאיפה ואיזה סוג עץ ?

שירי

יצא מדהים! שאפו!

העיצובים שלכם תמיד יפים , ביתיים והפעם ההעזה הזו בצבע השחור רק מראה את היצירתיות והמחשבה .

באופן אישי מאד מתחברת לצבע השחור ולעץ ועם הצבעוניות מסביב הכל הפך ל מ ו ש ל ם !!

בית מקסים 🙂 אהבתי מאד מאד.

הילה

מקסים…. מהיכן הכוורת המדהימה שמפרידה בין פינת הילדים לבין פינת העבודה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן