צור קשר

עיצוב חנויות

עיצוב חנויות בצורה פרקטית ומזמינה היא ללא ספק כלי מכירה חזק ביותר. עיצוב החנות חייב להיות בצורה קפדנית ופרקטית שתתאים לקהל היעד וללקוחות הפוטנציאלים. אווירת החנות חייבת להיות מזמינה וכזאת שמשדרת את ערכי המותג ואת אופי פעילות החנות, שתהיה חוויית קניה נעימה וחוזרת של הלקוחות. שהרי כיום אנשים קונים עם העיניים ופחות עם הכיס.

התאמה מושלמת ושימת לב לכל פרט ופרט

עיצוב פנים לחנויות מתחיל מכמה דברים חשובים: התאמת התאורה למוצרים ולצבעים הרצויים בחלל החנות, מיקום מוצרים וגישה נוחה להם בהתאם לדרישות העיצוביות, עיצוב מושך שיצוד את תשומת ליבם של העוברים ושבים ויגרום להם להיכנס פנימה וחשיפת הלקוח לכמה שיותר מוצרים בגישה נוחה. כל זאת, הם פרטים חשובים ביותר שיש לשים לב אליהם טרם תחילת אתגר העיצוב.

מקסום פוטנציאל המכירה

בסופו של יום כל חנות רוצה למקסם את המכירות ולמכור כמה שיותר פריטים ללקוח פוטנציאל. אך איך עושים זאת? נניח עיצוב חנויות בגדים מרשימות ויוקרתיות, הלקוחה נכנסת לחנות ומעוניינת לרכוש שמלה אופנתית. הלקוחה מודד את השמלה והיא מוצאת חן בעיניה והיא נגשת לעבר הקופה לשלם, רגע זה הוא קריטי בשלב המכירה שכן היא וודאי תרצה לקנות מוצרים נלווים לשמלה, כמו תכשיטים או גרביונים לכן חשוב להניח ליד תאי המדידות ומראות תצוגה עמדות מוצרים נלווים ואקססוריז בשליפה זריזה וזמינה ללקוחה. בתהליך עיצוב חנויות אופנה חשוב להתייחס למיקום האקססוריז והמוצרים הנלווים.

טיפ נוסף בנושא הוא – הקופה. כאשר הלקוח מגיע לקופה, דלפק המכירה מהווה נקודה חמה למכירת מוצרים שונים פרקטיים. ניתן להעמיד מדפים קטנים או סטנדים למכירת מוצרים נלווים הקשורים לאופי החנות אשר לא תופסים נפח רב, אך פרקטיים ויכולים להוות מקור הכנסה נוסף לחנות.

לסיכום:

נושא עיצוב חנויות הוא נושא מאתגר לכל מעצב פנים לחנויות, בתכנון עיצוב החנות יש משמעות רבה לאופן העיצוב ומיקום המוצרים, ניתן לרענן חנות קיימת או לתכנן מחדש חנות חדשה ואם כבר מחליטים  לעצב חנות, מומלץ לעזר במעצבי פנים לחנויות מקצועיים אשר יעצבו לכם את החנות המרשימה ביותר.

אם ברצונכם לרענן את מראה החנות שלכם ולהקנות לה מראה ייחודי ומעניין, תוכלו לבצע זאת בקלות רבה על ידי הצוות המדהים שלנו. זכרו כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן לחיים.

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

מבשלים חוויה

מבשלים חוויה

את הבית של מאיה ויניב עיצבנו לפני כשלוש שנים ומאז שמרנו על קשר. מדי פעם אנחנו...

עיצוב חנות תינוקות

עיצוב חנות תינוקות

  חנות תינוקות אותה עיצבתי לפני כשנה בערך, נמצאת בקניון החדש בקניון גבעת שמואל. החנות מוכרת...

Open chat
Powered by