צור קשר

כיצד מעצבים חנות שתהיה יותר מזמינה?

עולם הקניונים ושדרות החנויות לכאורה נראות אותו דבר מבחוץ, כולן מעוצבות, בעלות חנויות ראווה מעוצבות בקפידה, חלקן צבעוניות, חלקן מעוצבות בקווים נקיים. השאלה הנשאלת היא, כיצד ניתן לצוד את עיניו של הקונה ולגרום לו להיכנס דווקא לחנות שלכם? כדי לעניין את הקונה, יש צורך בבידול שיגרום לקונה לסקרנות מסוימת ויכניס אותו פנימה על ידי שימוש בצבעים עזים, מסכי פלזמה ועוד אמצעים שונים.

אז איך מתחילים במלאכת העיצוב?

עיצוב חנויות הוא ללא ספק אחד האתגרים הגדולים של מעצבי פנים, הם משתמשים בטכניקות שונות וייחודיות על מנת ליצור בידול משאר החנויות בשדרה או בקניון. עיצוב חנות מזמינה מתחיל בעיצוב הפתח של החנות, בעצם לגרום ללקוח שבמקרה עבר במקום להיכנס אליה, גם אם הוא לא תכנן מראש לרכוש את מוצריה. עיצוב חנויות גם מתמקד בחוויית הלקוח בעת השוטטות בחנות ולאפשר לו להרגיש בה בנוח על ידי נגישות לכלל המוצרים. כמו כן, יש ליצור חלל באווירה נקייה ואסתטית  לכל המוצרים, להעניק להם נוכחות ולהדגיש את ערכם.

כניסה מזמינה

איך עושים זאת? אחת הטכניקות הבולטות היא – על ידי טשטוש ההפרדה בין החנות לבין החלק החיצוני של השדרה או של הקניון באמצעות היעדר הפרדה של זכוכית בחלון הראווה, או באמצעות כניסה בעלת פינות מעוגלות מרשימות שיוצרת תחושה של זרימה הרמונית. אופציה נוספת היא ליצור סוג של  "חורי הצצה" בחלון הראווה המאפשרים ללקוח הפוטנציאלי לראות את מדפי החנות מבעד לחורים.  בדרכי עיצוב אלו, החנות נהפכת למזמינה  ויוצרת תחושה כאילו היא יוצאת אל הלקוח ומזמינה אותו פנימה.

חשיבות של – "חלום ראווה"

מעבר לכך שהחנות וחלון הראווה צריכים להיות מסקרנים ומושכים את העוברים והשבים בשדרה או בקניון, לאחר שהקונים נתפסו ב"רשת" ונכנסו פנימה, על המעצב להשקיע מחשבה רבה בעיצוב חלון הראווה על ידי תאורה נכונה, גודל נכון, צבעים מרשימים ועוד אלמנטים נוספים שיגרמו ללקוח  להיחשף אל המוצרים ובסופו של דבר לרכוש אותם ואת מוצרי המדף בחנות. עיצוב חנות שאינו מתוכנן בצורה קפדנית ומזמינה ואינו מותאם לצרכיו של הלקוח מבחינת נראות חלון הראווה, יכול לגרום לבעל החנות לפספס קונים רבים שהמשיכו ללכת מבלי שעיניהם צדה את החלון ראווה וכך להחמיץ הזדמנויות מכירה. אם כך ניתן לומר – כי לחלון הראווה השפעה רבה על דעת הקונה.

מה אנו מציעות?

צוות הסיסטר של "הבית של עידה" מציע לכם עיצוב חנויות בסגנון שונה וייחודי ממה שהכרתם עד היום! אם ברצונכם לרענן את מראה החנות שלכם ולהקנות לה מראה ייחודי ומעניין, תוכלו לבצע זאת בקלות רבה על ידי הצוות המדהים שלנו. זכרו כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן לחיים.

אנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן