צור קשר

עיצוב מסדרון

ממש כמו שכל אחד מקפיד בביתו על עיצוב הסלון, המטבח וכל חלל אחר בבית, גם את המסדרון אל לכם בשום אופן להזניח. תתפלאו כמה הוא יוכל להשלים לכם את האווירה הכללית בחלל הבית. הרי המסדרון הוא זה שמנתב אתכם לחדרים הפנימיים של הבית ולכן יש לו נוכחות רבה ומרשימה  וכן תתפלאו עד כמה הוא יכול להיות פרקטי ולשמש אתכם למטרות שונות.

אז בואו נראה כיצד על ידי אלמנטים שונים ניתן לשדרג את המסדרון ולהפוך אותו למעניין!

כלי מצוין לאחסון חפצים בצורה מעניינת

את החלל במסדרון ניתן לנצל לטובת אחסון ציוד "שתקוע" לכם בבית על ידי גומחות בקיר, הנחת ארגזים, כוננית קטנה, ארון נעלים, קולבים, מתקני עץ להנחת מעילים ומטריות, ארונות קיר סמויים ועוד מגוון רב של רעיונות מעולים לעיצוב שהם גם יפים וגם פרקטיים.

ספסלים או כל פריט המיועד לישיבה

כאשר אנו אומרות ספסלים, אנו מתכוונות למעשה לספסל קטן המיועד לישיבה לשם חליצת נעליים, או ארגז מיושן עליו ניתן לשבת לאותה מטרה. כאשר ספסלים אלו מסודרים להפליא בטוב טעם, הם מקנים למקום אווירה ייחודית ומקנים לכם מסדרונות מעוצבים ולא משעממים, פשוט הרגשה של טבע במסדרון.

שילוב תאורה

בדרך כלל מסדרונות הם מעט חשוכים, אך אין טעם שיהיו חשוכים. נכון שאין צורך בתאורה חזקה כמו בסלון, אבל תמיד יפה לשלב במסדרון תאורה רכה. ניתן לשלב לדים, ספוטים קבועים בתקרה, גופי תאורה עתיקים הנופלים מהתקרה וכמובן לא לשכוח תאורת חירום – שהיא חשובה ביותר בכל בית.

שילוב שטיחים במסדרון

מסדרון מעוצב ללא ספק מתחיל משטיח קטן או גדול המתאים לחלל. אך איך בוחרים שטיח למסדרון? אם מדובר בחלל קטן, תוכלו להניח שטיח צר וארוך שיגדיל לכם את המרחב ויקנה מראה של מסדרון ארוך. אם מדובר במסדרון גדול יחסית, תוכלו לשלב שטיח גדול לאורך כל המסדרון או לשלב כמה שטיחים קטנים עגולים. זכרו כי שטיח יכניס לכם חמימות וייתן קצת צבע למסדרון, אך בחרו צבעים ניטרליים ופרקטיים המתאימים לעיצוב הבית.

טפטים על הקיר

הדבקת טפטים או מדבקות קיר זה מושלם לעיצוב הכולל של המסדרון, הרי מסדרונות מעוצבים מתחילים בצבעים מרשימים וניתן לראות אותם לעיתים עוד מהסלון. לכן, כאשר הנכם בוחרים טפטים, יש לבצע זאת בחוכמה רבה כדי שישתלבו היטב עם שאר העיצוב בבית.

עוד קצת טאצ'ים קטנים להשלמת האווירה

חלל המסדרון יכול להיות צבעוני ושמח ובו תמונות מתוקות של בני המשפחה ממוסגרות במסגרות צבעוניות המתאימות היטב לעיצוב המסדרון וחלל הבית בכלל. מעבר לכך, תוכלו לשלב כיתובים מעניינים או תמונות קיר מיוחדות המתאימות לאופי הבית, אגרטל פרחים נחמד בקצה, מדף ועליו יצירות ועוד אלמנטים שונים, אך כמובן בטוב טעם!

מהפך בשלושה מפגשים

אם את חולמת לרענן חלקים שלמים בבית, ונדמה לך שאת זקוקה לעזרה יסודית, אבל לא בא...

מתחילות לעצב את הבית

למי אין חלום על בית יפה ומעוצב? מי לא מפנטזת להפסיק לעבוד בשביל הבית, ולהתחיל ליהנות...

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

פינת המשפחה שלי!

צילום אודי גורן 'פינת משפחה' היא בדרך כלל כינוי לאזור לא מנוצל בבית, מעין חדרון הכלוא...

מסדרון בהשראת רחוב

  חלק מהחלומות של ליאת, היה טפט פסים בגוונים של תכלת לבן במסדרון ,כל הנסיונות  שלנו להראות...

המסדרון

לגיא ושלומית שהם בתחילת דרכם מבחינת תכנון המשפחה היה מאוד חשוב פתרונות אחסון, הם רצו לנצל...

דילוג לתוכן