צור קשר

לפעמים חלומות מתגשמים!

כל מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת הפתעות! בחיים הפרטיים וגם בעבודה אני נהנית לשבור את השגרה מדי פעם ולהתנסות בחוויות חדשות, במיוחד באלה המאתגרות לחשוב 'מחוץ לקופסה'. הפתעה כזאת התגלתה כשפגשנו את פזית המקסימה.

פזית שירתה בצבא עשרים וחמש שנים, ולאחר שהשתחררה החליטה להגשים חלום ישן, ולשם כך פנתה אלינו, ואנחנו מיהרנו לשלוח אליה בשמחה את רייצ'ל המוכשרת. חלומה של פזית היה להקים בלב המושבה פרדס-חנה, קרוב לקהילה המקומית היוצרת, מרכז לאמנויות, מעין בית-מלאכה ומרחב השראה והעשרה לאוהבי היצירה ומלאכות היד, מקום שלו בחרה פזית לקרוא חלומות יוצרים.

בית-המלאכה של פזית הוא מקום המציע קורסים ופעילויות יצירה, סדנאות קבועות ומתחלפות, חוגים שנתיים, הרצאות וימי העשרה, והכול על טהרת מלאכת היד, DIY (Do It Yourself).

לשם כך שכרה פזית בקומה השנייה בבניין חדש בפרדס-חנה חלל גדול שנראה כחלל משרדים במשרד ממשלתי אפור ומשעמם. פזית ורייצ'ל הפעילו את כל יכולות  היצירה הרבים שלהן והחלו במלאכת העיצוב.

החלל כולו המשתרע על פני כ-300 מטרים, חולק לשלושה חללים מרכזיים, וכל אחד מהם יועד למטרה שונה: אחד לטקסטיל, שני לנגרות ושלישי לפסיפס. בזכות הקשר היפה שהתפתח בין פזית לרייצ'ל, היה תהליך העיצוב מהנה ומשמח במיוחד. במהלכו נלמדו מאפייניו של כל סגנון אמנותי, את אופי העבודה ואת הכלים והמכשור הנדרשים,  כל חלל עוצב בסגנון אחר ובצבעוניות שתתאים לצבעי הלוגו של המרכז לאמנויות.

עבודה נעימה!

קישור לאתר: חלומות יוצרים

טלפון:  04-9994422

צילום: אודי גורן

פרטים על המקום:
אתר: http://craft-dreams.co.il/
טלפון של העסק- 04-9994422

תגובה תתקבל בברכה
22 תגובות ל “לפעמים חלומות מתגשמים!
ג'וד אושר מדר

מקסים ביותר, מזמין לעבודה.
הצבעים והנגישות נהדרים.
כל הכבוד ובהצלחה!

כץ אולגה

שלום,
עיצוב מקסים !
אשמח לקבל פרטים על מנורה עם קליפס שמעל מכונות תפירה.

תודה!

נחמה שטילמן

פשוט מהמם !
כמה אני מקנאה , הלוואי שהצליח גם בעיצוב אצלינו,
כל הכבוד לעוסקים במלאכה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by