צור קשר

עיצוב משרד קטן

fכל שהחלל קטן יותר, כך אתגר העיצוב גדול יותר. נכון שבמשרדים גדולים האופציות הן רבות יותר מבחינה עיצובית, אך תתפלאו לדעת כי גם משרד קטן – בוטיק, יכול להיות מרשים ויפה לא פחות ממשרד גדול. אז איך מתחילים ומה חשוב לדעת על עיצוב משרדים קטנים? ראשית, כדי להפיק את המירב מחלל הקטן, יש לקחת בחשבון את עניין הנוחות, שהרי משרד קטן חייב ליצור חלל עבודה מרשים, כזה שכיף לעבוד בו וגם כזה שכיף לארח בו לקוחות.

דקה לפני שאתם מתחילים, זכרו כי עיצוב מרשים יוצר איכות חיים לעובדים ותורם רבות למיתוג החברה! אנחנו כאן כדי לתת לכם טיפים מצוינים, כן אנו כאלו, אוהבות לתת מהידע הרב שלנו לכולם, כי – עיצוב מרענן בעיניים נותן שינוי מרענן לשגרת החיים! זה המוטו שלנו, אז בואו נתחיל!

ניירת וקלסרים – לא בבית ספרנו

קלסרים וניירות הם נחמדים, אך לא כאשר הם גלויים לעין, שהרי הם מעניקים לחלל תחושה כבדה ולא אסתטית בכלל. לכן, את הקלסרים תוכלו לאחסן בארונות סגורים היטב, במחסן או בכלל לסרוק את המסמכים לתיקיה במחשב ולקבל משרד "נטול ניירת" ויותר קלאסי נקי.

עיצוב משרד קטן

איך גוונים בהירים יוכלו לתרום לחלל?

לגוון לבן יש כוח עז ובאפשרותו לתרום רבות לתחושת מרחב וזאת לצד קלילות ללא עומס בחלל. בנוסף לכך, שילוב של גוונים בהירים בעיצוב החלל, תורמים רבות לאווירה מודרנית כיאה לעיצובים המודרניים שמאפיינים את עולם העיצוב.

שילוב תאורה נכונה בחלל

עיצוב משרד קטן בצורה פרקטית, מתחיל מבחירה נכונה של תאורה, כזאת שמאירה את החלל באור מיוחד. אך לא די בכך, גם על גופי התאורה להיבחר בקפידה, אך מבלי לגנוב את ההצגה, אלא עיצוב במינון נכון ומתאים לאווירה. תוכלו לשלב בחלל המשרד גופי תאורה   LEDאו ספוטים מיוחדים שיאירו על ויטרינות, תעודות שתלויות על הקיר ועל פריטים שונים שתרצו להבליט.

צרו אווירה ביתית חמימה

הסוד לאווירה ביתית הוא בריצוף. הרי ריצוף הוא זה שנותן את הטון לחלל והוא בהחלט דומיננטי. העדיפו רצפת פרקט עץ חמימה או שטיחים מקיר לקיר על אריחי פורצלן, שהרי פרקט ושטיחים תורמים רבות לתחושה "ביתית" חמימה, ועוזרים אפילו להפחתת ה"הד" בעת שיחות טלפון. כמובן שתוכלו לשלב גם שטיחים קטנטנים, אך לא יותר מדי כדי לא ליצור עומס. פינת עבודה מעוצבת

שילוב של טכנולוגיה מודרנית

הטכנולוגיה המודרנית יכולה לחסוך לכם מקום רב בחלל. הטכנולוגיה המודרנית כוללת שילוב של מדפסת משולבת עם סורק ופקס, כך תוכלו לחסוך מקום. מעבר לכך, תוכלו לרכוש מחשבים קומפקטיים, או מחשבים ניידים ולהציב פינות עבודה קטנות.

לסיום – הטאצ'ים הקטנים שעושים את ההבדל

עיצוב משרד קטן הוא אכן אתגר, אך על ידי שילוב של טאצ'ים קטנים, החלל יכול להיראות מרשים ויפה לא פחות ממשרד גדול ומרשים. תוכלו להוסיף מגוון טאצ'ים קטנים כמו- וילון קטן לחלון, עציצים, הדום צבעוני לרגליים ואביזרי נוי אחרים שיקנו לחלל מראה מרשים – אך כמובן במינון נכון.

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by