צור קשר

הבית של ציקי

עיצוב בית הוא תהליך אינטימי ורגשי מאוד, וכדי לעצב בית יש להכיר היטב את דייריו, את טעמם האישי ובעיקר את הרגליהם; היכן הם מבלים רוב שעות היום (במטבח? מול הטלוויזיה?), האם הם אוהבים לבשל? לארח? האם חדר העבודה הוא המקדש הפרטי שלהם? או אולי חדר השינה? קשר אישי טוב בין לקוח למעצבת, כזה המבוסס על אמון הדדי, הוא המפתח לעיצוב מוצלח (וגם נעים ומרשים), ולכן כאשר כבר בפגישה הראשונה של ציקי עם מעצבת 'הבית של עידה', נוצר בין השתיים קליק מידי, היה ברור שהפרויקט יתקדם בהנאה.

ציקי שהגיעה אלינו דרך הבלוג, ביקשה כבר בתחילת הדרך לקבל 'בית בהפתעה', כלומר להיות כמה שפחות מעורבת בפרויקט, ולהעביר את כל האחריות על מלאכת עיצוב הבית למעצבת המוכשרת. ציקי רצתה לפתוח דף חדש בחייה, וחיכתה לזמן הנכון לחדש את הבית שבו התגוררה בעשרים השנים האחרונות. היא חלמה על בית חמים ואלגנטי בסגנון אנגלי, כמו הבתים שהכירה בתקופה שבה גרה באנגליה, ולכן החלטנו להדגיש את הקמין השחור ולחפות את קיר הטלוויזיה באבנים טבעיות מפירוק. להשלמת המראה האנגלי בנינו קיר גבס לטלוויזיה ומסגרנו אותו בקרניזים, והוספנו שתי מנורות תכשיט המפיצות אור חמים.

לא קל לסמוך בעיניים עצומות על מישהו זר שיעצב את הבית, ודאי לא מתאים לכל אחד, אבל מי שמצליח לעמוד במשימה יכול לזכות בבית חלומותיו, ואכן התוצאה הסופית הייתה הפתעה גמורה עבור ציקי שקיבלה את השינוי בקריאות שמחה ובדמעות התרגשות מדבקות!

 

 

עיצוב סלון

הסלון לפני

קיר בריקים בסלון

הסלון אחרי, ניצול הבליטה שבקיר לקיר דקורטיבי

עיצוב בלון בקווים נקיים

סלון בקווים נקיים

 

הום סטיילינג לסלון

שילוב של בריקים מפירוק

מבט נוסף אל הסלון לפני

חלונות

הסלון אחרי

 

 

תגובה תתקבל בברכה
18 תגובות ל “הבית של ציקי
אורלי שטרסר

אהבתי את הניקיון ….והפשטות יש אפשרות לדעת מה מס. הצבע בסלון,והבריקים מקסימים שאפו
אורלי

רויטל

הילה כל הכבוד! שינוי יפה, אלגנטי ומרענן! אהבתי את הקיר של הבריקים בשילוב היחידה של המסך. אהבתי מאוד את צבע הקיר (אשמח לקבלו-זה דומה לגוון חומוס?) והקרניזים. בהחלט אווירה אירופאית….

    פנינה

    גם אני אהבתי את עיצוב הסלון. במיוחד הקיר של הבריקים. מהמם. אני נהנית לחזור ולהסתכל על העיצובים שלכן.
    ץ

גלית פוטש

יפיפיה וחמים – סלון מושלם!
אשמח לדעת אם אאפשר את מספר הצבע של הקיר.
תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.