צור קשר

עיצוב סלון קטן

כל בעל בית היה רוצה סלון רחב ידיים ונוח, כזה עם ספות ענק, אך במציאות כמו שלנו, רוב הסלונים בבנייה המודרנית מעט קטנים. אך תתפלאו לדעת כי הכל עניין של עיצוב מדויק ונכון לקבלת מראה סלון מעוצב ומודרני – גם בסלונים קטנטנים. עיצוב סלון קטן הוא ללא ספק אתגר לא פשוט, אך כמובן שעם שמירה על כמה כללים בסיסיים שהולכים כחוט השני בכל הבחירות שתעשו, תוכלו ליהנות  ממתחם אירוח מעוצב ומרווח בדיוק כפי שחלמתם. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הטיפים הטובים ביותר לקבלת חלל סלון מרווח מבלי לפגוע כלל בעיצוב המרשים שלו.

נתחיל בריצוף, הרי ריצוף הוא זה שנותן את הטון בחלל ויכול לשדרג באורך פלא כל חלל.

בבחירת הריצוף והחיפוי לחלל הסלון מומלץ לשלב שיש או גרניט פורצלן בגוונים בהירים אשר מגיעים במגוון טקסטורות מינימליסטיות שאינן ממקדות את תשומת הלב בעיצוב האריח, אלא הן יותר משמשות כמסגרת תפאורה למרחב. ריצוף גרניט פורצלן בגוונים בהירים כדוגמת גווני לבן ואפור יסייעו לכם ליצור מראה המדמה מסגרת הרמונית נקייה ואלגנטית לסלון. ריצוף זה לצד חלונות גדולים בחלל שמכניסים מעט טבע מהחלון יכניסו המון אור לחלל, ואף יוכלו לטשטש את הגבולות בין החוץ לפנים, מה שיגדיל את המרחב.

עיצוב סלון קטן

צרו מראה נקי, אל תעמיסו פריטים מיותרים בחלל

בתהליך עיצוב סלון קטן, הגודל מאוד קובע, ולכן חשוב לשים לב לפרופורציות בין הרהיטים והאביזרים השונים לבין גודל החלל הקטן. מומלץ שלא להעמיס את החלל ברהיטים ובחפצים שיגבילו ויצמצמו את גודלו של הסלון. גם לצורת הרהיטים והחפצים בחלל הסלון הקטן יש משמעות רבה, הרי מספיקה צורה עגולה בחלל שתשבור את התחושה של קובייה קטנה, לכן תוכלו לשלב שטיח קטן עגול או פוף עגול כדי ליצור מרחב. לגבי אחסון, תוכלו לשלב מגירות קטנטנות בהם תוכלו לאחסן מסמכים או ניירות או ויטרינה קטנה עם מראה שתוכל ליצור מרחב, אך כמובן בטוב טעם ובמיקום פחות בולט וזאת לטובת תחושה קלילה ונעימה בחלל.

שולחן בסלון

גם טפטים יכולים ליצור תחושת מרחב

כדי ליצור אשליה של מרחב בחלל סלון קטן, תוכלו להדביק על הקירות מגוון טפטים, אך כמובן בגוונים בהירים שיגדילו באופן משמעותי את הסלון ויתנו לו תחושה של אור ומרחב. מבין מגוון הטפטים הקיימים בשוק, תוכלו לרכוש טפט עם פסים לרוחב שיתנו תחושת מרחב וירחיבו באופן משמעותי את הקיר. תוכלו להדביק טפטים של פסים לגובה שיתנו תחושה של תקרות גבוהות או מגוון דוגמאות נוספות כמו – דוגמאות פסים, מדליונים, טקסטורות, צורות גיאומטריות והרשימה עוד ארוכה.

צבעו קיר אחד בגוון קצת כהה

כדי להגדיל בצורה ויזואלית את חלל הסלון, כדאי לצבוע קיר אחד בגוון יותר כהה, תשומת הלב של המתבונן תופנה לכיוון קיר מיוחד אשר יוצר תחושה של חלל גדול יותר.

 

תגובה תתקבל בברכה
3 תגובות ל “עיצוב סלון קטן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by