צור קשר

שטיח לחדר ילדים

שטיח לחדר ילדים, כך תחממו את הרצפה בחדר

שטיח לחדר ילדים מחמם את גופם של הילדים, מאפשר להם משחק אינטואיטיבי, שטיח הוא שילוב מנצח של חימום ויופי, שטיח מוסיף עניין לחלל וסוגר לנו את הפינה. שטיח יכול להפוך כל חלל שומם למושלם, חמים וכזה שכיף להיות בו.

חדר ילדים יכול להיות די שומם ללא כל אלמנט עיצובי על הרצפה ונראה כי שטיח לחדר הילדים עונה בדיוק על הצורך ואף מאפשר לחלל להיראות מזמין, חמים ובדיוק כמו שכל חדר ילדים חייב להיות. בחירה נכונה של שטיח לחדר ילדים היא משמעותית, הרי מדובר בפריט דומיננטי המקנה לחלל צבעוניות מסוימת ויכול להפוך כל חלל משמים לכזה שכיף להיות בו. אז איך בוחרים שטיח לחדר ילדים, על מה חשוב לשים דגש ואיך בכלל צולחים את המשימה לאור ההיצע הרב בשוק? הכל בכתבה הבאה!

שילוב של עיצוב ואיכות

כשמדברים על רכישת דבר מה לילדים, לא נותר לנו אלא לבחון את איכות החומרים אותם נרצה לרכוש וכך גם כאשר אנו מדברים על בחירת שטיח לחדר ילדים. מכיוון שילדים נמצאים זמן רב בחדרם וכמובן על הרצפה הם משחקים עם חבריהם או אחיהם, שטיח בחדר הילדים צריך להיות פרקטי, מותאם לגודל החדר, בעל מגע רך ונעים, וכזה שיעמוד מבחינה פיזית בשימוש הנעשה בו. שמירה על הפרמטרים הללו תביא אתכם לבחירה נכונה של שטיח, כזה שילדים לא ירצו לקום ממנו, אבל זה כבר סיפור אחר.

פיסת הבד שתהפוך למשחק אינטואיטיבי

שטיח לחדר ילדים בעידן המודרני הוא מזמן לא עוד פיסת בד רגילה, אלא הוא הפך למשחק אינטואיטיבי לכל דבר. למעשה, ניתן להפוך אותו למגרש משחקים קטן שיצור עניין בחלל וימשוך את הילדים הקטנים לשחק עליו ובכך להימנע מישיבה על הרצפה הקרה. תוכלו למצוא שטיח לחדר ילדים עם מסלול רכבים עליו הילדים יוכלו לשחק בהנאה עם מכוניות קטנות, שטיח פאזל, שטיח שהוא מד גובה, ועוד מגוון רב של צורות ודמויות שיוסיפו לחדר הילדים הומור ופן עיצובי ילדותי, ממש כמו שכל חדר ילדים מעוצב צריך להיות.

שטיח זוהר בלילה או שטיח מקיר לקיר

עולם השטיחים מפתיע ובגדול, גם הוא מציע עבורנו מגוון רב של חידושים, כאלו שיאפשרו לנו לתת לחלל החדר קצת יותר. החידוש האחרון בתחום הוא שטיח לחדר ילדים שזוהר בלילה, כלומר כמה אלמנטים בדוגמא יהיו זוהרים ויוסיפו לעיצוב החדר גם בלילה, אין ספק כי ילדיכם יצפו כבר ללילה כדי לכבות את האור ולראות שטיח זוהר. במעבר חד, תוכלו למצוא גם שטיח מקיר לקיר לחדר ילדים עם דוגמאות מרהיבות וצבעוניות של דמויות וצבעים עליזים, ממש כמו שחדר ילדים צריך וכפי שאנו מרבים לראות באירופה. חשבו לרגע, תוכלו לכסות את רצפת חדר הילדים כולה בעזרת שטיח ובהדפס של הלו-קיטי או של רכבים ושלל דמויות אחרות.

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

איך לבחור שטיח לסלון

שטיחים מוסיפים אופי וצבעוניות לכל חדרי הבית. הם מספקים מדרך נעים לכפות הרגליים כשהרצפה קרה, מפרידים...

עיצוב חדר משחק ילדים

משחק ילדים

  אין ספק שאנחנו אוהבים את הילדים שלנו. אוהבים מאוד; אנחנו נהנים לבלות איתם, לצאת איתם...

עיצוב חדרי ילדים

החדר של דנה

מיכל היא לקוחה ותיקה של 'הבית של עידה'. היא מתגוררת עם בעלה יואב ועם שלושת ילדיהם,...

עיצוב חדר תינוקות ורוד

החדר של אגם

רונית הגיעה אלינו בזכות הבלוג, וכבר בטלפון סיפרה שהיא חולמת לעצב את חדריהן של שלוש בנותיה...

חדר ילדים של יובל

חדר ילדים של יובל

צילום: אודי גורן לפני עיצוב חדרי הבנות נפגשה מעצבת 'הבית של עידה', עם יובל (12) ודניאל...

טפט ורוד עבור חדר של ילדה

חדר הבנות

לבנותיה ביקשה הלקוחה חדר נסיכות רומנטי, ולכן בחרנו בצבעים ורוד וירוק, שילוב צבעים שאני אוהבת במיוחד. העמדנו...

טען עוד...
Open chat
Powered by