צור קשר

עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים

כאשר מדברים על עיצוב חדר אמבטיה או עיצוב חדר שירותים, מדברים על חלק חשוב מעיצוב הבית. הרי בחדרים אלו מבלים בין אם שהות ארוכה או קצרה, לכן עליהם להיות מאובזרים היטב ועליהם להיות מזמינים ונעימים. עיצוב מיוחד ותכנון מוקפד – הוא זה שקובע את איכות החוויה בחדרים אלו, ואף לחומרים איתם משתמשים יש משקל כבד לנראות הכללית.

מגוון רב של סגנונות בעיצובים מרהיבים!

כאשר אנו – צוות הסיסטר של "הבית של עידה" ניגשות למשימת עיצוב חדרי אמבטיה ועיצוב חדרי שירותים, אנו בראש ובראשונה חושבות על מרחב ועל שהות נעימה לכל דיירי הבית. בעולם העיצובים ניתן לראות מגוון רב של סגנונות עיצוב מרהיבים, אותם אנו מציעות ללקוחותינו כמו –  עתיק, יוקרתי, קלאסי, הייטקיסטי, כפרי, ועוד מגוון רב של סגנונות ועיצובים כיד הדמיון. אנו מתמקדות ברצון הלקוח ומתרגמות את סגנונכם האישי לעיצובים מרשימים, על ידי בחירת חומרים איכותיים ושלל אביזרים – עד לנראות מושלמת!

אז מה אנו ממליצות?

סגנון העיצוב הקלאסי בעל מראה נקי ולבן, לגמרי מככב בחדרי אמבטיה , וזאת הודות למהפכה המקוונת והתמורות בעולם הנאסד"ק.  אך ניתן לראות כי ישנם מעצבים רבים כדוגמת – מעצב העל המוכר – פיליפ סטארק, שמכתיב מראה עיצובי בעל טון נקי ועדכני לחדרי האמבטיה. מעצב העל פיליפ, למעשה משיק קו מוצרים מינימליסטי ונקי – אך מרשים ומפואר בו זמנית. מבין עיצוביו המרשימים ניתן לראות כיורים בעיצובים מינימליסטים, אשר צורתם היא זו שמכתיבה את הטון העיצובי, כמו למשל  – כיור רחצה בקו עגול בסיסי מרשים, כיור בצורת קערה עמוקה בגווני לבן המונחים על קונסולת עץ ועוד מוצרים בעלי אמרה נקיה פשוטה – אך כמובן לא ניתן להתעלם מהם כלל.

אביזרים נלווים להשלמת האווירה בחדר

חדרי אמבטיה מעוצבים וחדרי שירותים, ללא ספק משנים את פניהם כאשר בוחרים את הכלים הסניטרים הנכונים ואת הטאצ'ים הקטנים שנותנים את הטון בחדרים אלו. על מנת לשדרג באופן ניכר לעין את החדרים האלו, לעיתים די להוסיף ברזים מיוחדים, בעלי ברק מוזהב או נחושת או אביזרים בעלי עיטורים קטנים של פרחים, אפילו שיבוצים קטנים של קריסטלים או אבנים קטנות כדי לעשות את ההבדל. כיום השוק מציע מגוון רב של אביזרים הנראים כרהיטים בפני עצמם ויכולים לשדרג לכם את המראה הכללי של העיצוב.

מה אנו מציעות?

אנו למעשה שמות דגש על קשר אישי ופתוח עם כל לקוח בתהליך העיצוב ונותנות מקום לכל דעה, ומתרגמות את סגנונכם האישי וסגנון החיים שלכם לעיצוב חדרי אמבטיה ושירותים שיתאימו בדיוק לסביבה שבה אתם חיים ולטעמכם האישי, כך שאם הנכם בדיוק במהלך שיפוץ או תכנון מחדש של חדרי שירותים ואמבטיה – הגעתם למקום הנכון!

זכרו תמיד כי – שינוי מרענן לעיניים ייתן לכם ללא ספק שינוי מרענן בחיים עצמם.

אנחנו מחכות לכם כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו!

אינסטוש סיפור אהבה

זה הזמם לעדכן אתכם שהמון דברים קורים באינסטגרם שלנו, לכן מזמינה אתכם בשמחה לעקוב אחרינו גם...

עיצוב חדר שירותים

בית-שימוש מוש!

כל מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת אתגרים. אני אוהבת לפתור חידות, נהנית לצפות בטלוויזיה בסדרות...

טען עוד...
Open chat
Powered by