צור קשר

עיצוב חדרי שירותים קטנים

אם חדרי השירותים זכו בעבר למעט תשומת לב, נראה כי כיום הדבר שונה לגמרי. חדרי השירותים המודרניים של היום הם חלק בלתי נפרד מחללי הבית, ולמרות שמבלים בהם זמן לא רב, מגיע לכם ליהנות מהם ולמען האמת גם לאורחים שלכם. וזאת על ידי חשיבה נכונה וניצול כל מילימטר בחדר השירותים. עיצוב חדר שירותים קטנים יכול להיות מרהיב לא פחות מחלל הסלון בביתכם. נשמע קלישאה? אז ממש לא! באו נראה כיצד ניתן לעצב חדרי שירותים קטנים בצורה נכונה ולהפוך אותם לחדרים מרשימים ונינוחים.

חדר שירותים אומנם לא צריך להיראות כ"חדר תצוגה" אך עליו להיות מעוצב בטוב טעם וכמובן בל נשכח את האווירה האסתטית שתורמת לא מעט לעיצוב. אך מהו מראה אסתטי? כזה שכל דבר מונח במקומות ובמינון הנכונים – הרבה לבן באוויר לצד טאצ'ים קטנים שעושים את ההבדל, בחירת כלים סניטריים מרשימים בטוב טעם, מראה מיוחדת וכמובן בחירת תאורה מדויקת ורכה – אלו הם שיובילו אתכם לעיצוב מרשים.

אז בואו נראה כיצד עושים זאת נכון:

כאשר מדברים על עיצוב חדרי שירותים קטנים, נראה כי יש צורך לנצל בתבונה את החלל. אז נתחיל מהריצוף – הריצוף וחיפויי הקיר הם חלק עיקרי בעיצוב חללים קטנים, ובעזרתם ניתן להוסיף לחלל צבע וטקסטורה וליצור אשליה של חדר שירותים גדול יותר ומרווח. בעיצובים המודרניים של היום, נראה כי יש נטייה לחפות משטחים בסוג אחד של אריח, בין אם מדובר בצבע אחיד או בחיפוי קיר במגוון טקסטורות שונות. בנושא הצבעים, חשוב להבין כי להם יש כוח עז והשפעה רבה על המרווח. לכן,  שילוב צבעים בהירים בחלל יוכלו להקנות לכם חלל גדול ומואר.

בואו נדבר קצת על אסלות

אומנם האסלות המודרניות עדיין עשויות מאותו חומר שהוא – חרס מצופה, אך ניתן לראות כי תחום האסלות שינה את פניו ואת האסלה הסטנדרטית המוכרת לכולם מחליפות בגאווה אסלות מודרניות במגוון עיצובים מרשימים שיכולים לשדרג כל חלל. מבין הסוגים הרבים תוכלו למצוא אסלות מרובעות, עגולות וגדלים שאינם סטנדרטיים. בעיצובים המודרניים של היום, נראה כי גם צבעי האסלות השתנו פלאים, ואת האסלות תוכלו למצוא בגוונים שונים כמו – גווני לבן, שחור ולנועזים מבינכם גם אסלות צבעוניות.

ללא שם

מושב אסלה שחור

שילוב של כיורים קטנים בחלל

במידה ויש לכם חלל שמאפשר זאת, תוכלו לשלב כיור מיוחד לשטיפת ידיים. השקיע בברז וכיור מיוחדים. כאשר אנו אומרות כיורים מיוחדים, למעשה אנו מתכוונות לכיור אלגנטי על רגל, כיורים אובליים, מונחים, מרובעים ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. לכיורים המרשימים תוכלו להוסיף ברזים מיוחדים, הרי הטאצ' הקטן הוא זה שעושה את ההבדל.

udig_160119_147-1

שידת כיור קטנה לשירותים

כיור רגל

כיור עומד על רגל

תגובה תתקבל בברכה
4 תגובות ל “עיצוב חדרי שירותים קטנים
שירלי

עידה הי,
האם החיפוי קיר זה אריחים של קרמיקה? מאיפה ניתן להשיג?
מהמםם כרגיל!!

סימי

שלום,
אפשר לדעת היכן ניתן להשיג חיפוי קרמיקה כמו בתמונה הראשונה? כזה שנראה כמו קורות עץ לבנים?

אני צריכה לקנות מחר וממש אשמח לדעת..

תודה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by