צור קשר

גופי תאורה

גופי תאורה- הרבה יותר מאור

מי לא רוצה בית ודירה מלאה באור?! גם אם אין 4 כיווני אוויר והחלונות לא ממש פונים לאיזה שדה רחב ידיים, ניתן להכניס לבית המון אור ואופי, באמצעות גופי תאורה והתאמתם לחללים השונים.

בשל כך, גופי תאורה הינם מרכיב משמעותי ביותר בעיצוב הבית שלכם כאשר ישנם סוגים שונים של גופי תאורה:
תאורת ריצפה ,תאורה לשולחן, תאורה אשר צמודה לתיקרה, גופי תאורה שקועים בקיר וכד'. יש ליצור איזון בין הפרקטיקה והשימושים הפונקציונאליים של גופי התאורה ובין הפן האסתטי והלא פחות חשוב.

לכל חלל גוף תאורה משלו

גופי תאורה יכולים להשתלב בכל חלל, ולכל חלל, גוף תאורה המתאים לו ביותר שיעניק לו את החמימות והטאץ המושלם, אך הדבר דורש תכנון מוקדם ומדויק . בנוסף, עלינו להחליט מה אנו רוצים להדגיש עם התאורה, האם יהיה צורך בתאורה אשר שקועה בקיר או בתאורה תלוי המשתלשלת מהתקרה ואיזה סגנון אנחנו הכי אוהבים. כאשר מתכננים נכון את התאורה חשוב לקחת בחשבון האזורים השונים שבבית: המטבח, הפינת אוכל, הסלון, המבואת כניסה לבית, המסדרון בבית, שירותים וחדרי הרחצה, החדרי שינה, תאורת החוץ של הבית ותאורת גינה (במידה ויש).

מצב רוח מאיר

מעבר לפרקטיקה וליופי, מסתבר שלתאורה יש משקל גדול והשפעה פסיכולוגית על מצב הרוח שלנו (  העיקר שיהיה שמח…) אז קבלו מספר טיפים קטנים אך משמעותיים שידליקו לכם איזו נורה אחת או שתיים ויאירו לכם את העיניים ( עד כאן משחקי המילים, פשוט היינו חייבות..):

משחקים באור

ביחרו בתאורה שאפשר לשים בה עמעם (דימר ) ובכך תוכלו לשלוט על עוצמת האור (קחו בחשבון שלא לכל הנורות אפשר להוסיף את זה)

וודאו שיש מתג כיבוי/ הדלקה גם בכניסה לחדר אך גם בסמוך למיטה (לקום לכבות את התאורה יכול להיות מאד מבאס….)

האור בקצה המסדרון…

דאגו לתאורה שקועה במסדרון ובמדרגות- כזו שתאיר לכם את הדרך גם בשעות הקטנות של הלילה (דורש ותכנון מוקדם במהלך הבנייה או השיפוץ)

פתחו לגוף התאורה דלת… של הארון!

תאורת לד בתוך ארונות חדר השינה ובצידי המסדרון יתנו לכם אור קטן וחכם וגם ימנעו מריבות מיותרות…(חבל להעיר סתם את מי שישן שם, רק בשביל מגבת ?!…)

תכשיטי תאורה קטנים

הוסיפו גופי תאורה לקירות, "תכשיטים קטנים", והדגישו באמצעותם את הדברים שבדרך כלל נמצאים על הקיר:  טלויזיה, אקססוריז, תמונות, מדפים ועוד.

מנורות קריאה על שידה או מנורה כגוף אשר תלוי או יורד מהתקרה יוסיפו לכם גם אור, כשצריך, וגם יהוו אקססוריז מושלם.

בחדרי רחצה הינו בוחרות בתאורה שתחמיא לנו ( אם אין אני לי מילי:)) באור חם צהוב ( תאורה לבנה ממש לא מחמיאה) והינו מציבות אותה תלויה מהתקרה או כמה ס"מ מעל המראה . תוסיפו לזה עוד "תכשיט קטן" ( יהלומים הם החברה הכי טובה של האישה, לא?!!)  ותקבלו מראה נוצץ, נקי ומעודן.

אור לבן  OUT –  אור צהוב  IN

המלצה חמה שלנו, וותרו על התאורה הלבנה של מנורות הספירלה החסכוניות, השקיעו בגופי תאורה והאירו בכיף ועם יופי רב, את החיים בביתזה גם אפשרי וזה גם חסכוני!

מגוון רחב של "תכשיטים"  נוצצים ומלאי אור, קטנים וגדולים, לכל החללים, תוכלו למצוא.

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by