צור קשר

שנדלירים לשולחן

אין מראה יותר מרשים מפינת אוכל מושקעת ומעוצבת בטוב טעם עם מנורות שנדלירים לשולחן המשתלשלות מהתקרה ובהן מנורות קטנות המדמות מראה של נרות. אם בעבר פינת האוכל הייתה מוסתרת בפינה נידחת בקצה הסלון, כיום בעיצובים המודרניים אנו רואים את פינת האוכל במקום בולט, לכן עליה להיות מעוצבת בטוב טעם ובעלת מראה שיקי ומיוחד. מעצבי פנים רבים ממליצים ללקוחותיהם לרכוש פינת אוכל מינימליסטית בסגנון שהם רוצים, ולהעשיר אותה על ידי מנורת שנלדיר מרשימה, כזאת שתגנוב את ההצגה ותעניק לפינה מראה יוקרתי ששום תאורה אחרת לא יכולה להשתוות לה.

מגוון רב של שנדלירים

את השנדלירים לשולחן אנו מכירים עוד מתקופת הרנסנס בה היו מציבים את השנדלירים בבתי מלוכה וטירות מרשימות ובהן היה אדם האחראי על הדלקת הנרות בשנדלירים כדי להקנות לחלל תאורה מעומעמת. אך כמובן שכיום הדבר שונה לגמרי ואת הנרות מחליפות בגאווה מנורות יפיפיות אשר מדמות את הנרות ואפילו ניתן למצוא נורות המעוצבות ממש בצורה של נר, והן מפיקות אור מעומעם ממש כמו של נר אמיתי. את כל היופי הזה תוכלו להביא לשולחן האוכל שלכם ולסעוד בנוחות ובהרמוניה עם בני משפחה וחברים.

שנדלירים לשולחן

כיצד תוכלו לבחור שנדליר שיתאים בקפידה לפינת האוכל שלכם?

בחירת שנדלירים לשולחן היא לא עניין של מה בכך והיא דורשת שימת לב לכל פרט ופרט, ושילוב של השנדליר בצורה נכונה, כזאת שתקנה לכם פינה הרמונית ומזמינה, בדיוק כפי שאתם רוצים. את השנדליר יש להתאים בקפידה לחלל הפינה בצורה שעיצוב השנדליר יתאים לכל האלמנטים סביב ובכלל לקו העיצובי של החלל. אז בואו נראה איזה סגנון שנדליר יתאים לעיצוב הבית שלכם:

לבית בסגנון עתיק – כמובן שבית המעוצב בסגנון עתיק דורש התקנת שנדליר, אך כמובן שיש לבחור את העיצוב הנכון. תוכלו למצוא שנדלירים קריסטל מרהיבים בשילוב עם מתכת, זהב, נחושת או צבעים נוספים אחרים, אך כמובן בסגנון עתיק כיאה לסגנון עתיק זה.

לבית בסגנון מודרני – אם חשבתם ששנדלירים מתאימים רק לבתים בסגנון עתיק, דעו כי טעיתם לגמרי. כיום ניתן למצוא מנורות שנדליר יפיפיות שיכולות להשתלב בצורה הרמונית בבתים מודרניים המבוססים על קו עיצוב מינימליסטי ופשוט, כך שמנורות שנדליר בגוונים מיוחדים כמו – לבן, שחור, אפור, אדום, טורקיז ועוד מגוון צבעים נוספים ישתלבו בצורה נהדרת.

לבית בסגנון וינטאג' – סגנון וינטאג' ידוע בגימורים המרשימים שלו, הרי ריהוט הוינטאג' מגיע במגוון פרזולים וגילופים כיאה לתקופת העבר. אם כך, תוכלו למצוא מנורות שנדליר יפיפיות בסגנון וינטאג' אשר ישתלבו בצורה הרמונית על שולחן האוכל שלכם.

לבית בסגנון כפרי – גם פינת אוכל בסגנון כפרי תיראה נהדר עם מנורות שנדלירים לשולחן, אך כמובן שיש לבחור במנורות מרשימות שיתאימו בקפידה לסגנון עיצוב זה ויקנו לחלל מראה מרשים ומאסיבי כיאה לסגנון כפרי.

תגובה תתקבל בברכה
תגובה אחת ל “שנדלירים לשולחן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן