צור קשר

קורות חיינו

אני אוהבת עיצוב, אני אוהבת אסתטיקה, אני אוהבת דברים יפים, "הבית של עידה" הוא בלוג על כל מה שעושה לי כיף וגורם לי לחייך. שנים של איסוף חומר,מגזינים, ביקור בתערוכות, רעיונות, הגיגים, טיפים, טריקים, השראות ובכלל ניסיון אישי מצאו וימצאו את דרכם לדפי הבלוג שלי. הצצה קטנה לתוך חיי ולסובב אותי בה אנסה לענות לכם על שאלות "קיומיות" כמו איך לעצב דירה בתקציב נמוך? איך לארח בסטייל? מה לעשות עם חולצות ישנות? איך להפוך אמבטיה ביתית לספא? פתרונות אחסון יצירתיים, שדרוג חפצים רגע לפני שמוצאים את מקומם בפח האשפה, המלצות חמות על מקומות "שווים", ספרים ואנשים יצירתיים.

אני מעצבת פנים וסטייליסטית להלבשת הבית, הייתי חמש שנים מעצבת ריהוט וטקסטיל של חברת "שילב", במשך שנה היה לי טור אישי בעיתון "גו" בנושא עיצוב פנים וסגנון חיים.
עיצוב בשבילי הוא דרך חיים ואני משלבת בין אסתטיקה לנוחות ופרקטיקה. אני מאמינה שאין צורך לשבור קירות או להצטייד בתקציבי "ענק" כדי ליצור חללים מעוצבים. בחירה נכונה של טפט, צבעים, רהיטים, טקסטיל ואביזרים נכונים יעניקו מראה חדש ומעודכן לכל בית.

נטע, אחותי בלב ובדם (אחותי אמיתית לגמרי, אנחנו חולקות את אותו הג׳ינג׳!) שותפה לאהבה ולעבודה הנפלאה פה בבית, זכינו לעבוד וליצור יחד מרחבים מעוצבים ולהגשים חלומות של לקוחות.

אנחנו מחכות לך כאן, במרחבי הבית הוירטואלי שלנו. הקפה עלינו! רוצה לדעת מה אנחנו עושות בעצם? הנה, אפשר להבין בדיוק כאן

הבית של עידה- אורית מקבלת את הטלפון שלך

כמה שנשמח לשמוע ממך! אורית החרוצה שלנו ממתינה לשיחת הטלפון שלך: 052-9098090 

שלך לנצח,

עידה ונטע ♥

7

עידית זכריה-עידה

 

עידית ונטע בשוק הפשפשים

 

עידית ונטע בשוק הפשפשים

Open chat
Powered by