צור קשר

חזרנו מתערוכת heimtextil

הי לכולם, חזרנו מהתערוכה (heimtextil) בפרנקפורט , אלה היו 4 ימים מוצלחים של הרבה השראה, עבודה וכן מותר להודות גם הנאה מרובה.

יצאנו למסע אני, נטע, רעות מדומיין ושלמה מניו-יורק. מבחינת מזג האויר, לשם שינוי התהפכו היוצרות, אמנם היה קר, קר מאוד, אבל השמים היום בהירים וללא גשם, לעומת התמונות של ירושלים ודימונה המושלגות שראינו בפייס בוק, פרנקפורט הרגישה לנו כמו יום אביבי נעים.

היום הראשון הוקדש לסריקה של ביתני העיצוב בצורה מהירה, מעין התרשמות כללית, לאוהבות טקסטיל שכמונו זאת חוויה מרנינה, העין רצה מבד לבד, מטקסטורה לטקסטורה חרדה שמא תפספס פרט.

מדובר בתערוכה גדולה מאוד, עם מציגים מכל העולם, מזרח ומערב, יודעי דבר ישראלים ,שפגשנו הסבירו לנו שבשנים האחרונות התערוכה קטנה בחצי, מה שמעורר את השאלה על המימדים העצומים  שלה .

במשך  3 ימים לא הצלחנו לכסות את כולה. הביתנים של החברות הגדולות הן תאווה לעיניים, חללים גדולים מעוצבים לעילא ולעילא, כל אחד מוצא את דרכו היחודית להציג את הבדים, חלק מהחלל של הביתן מיועד לתצוגה וחלקו השני מעוצב כמעין בית קפה/מסעדה,  שולחנות עגולים, בהם סוגרים את העסקאות, לרווחת הקניינים מוגשים בהם שתיה

קלה ואלכוהול, אני התחברתי מאוד לעניין האלכוהול (סמייילי) זה הזמן והמקום לספר לכם שהבאנו מספר קולקציות של בדי ריפוד מרהיבים ביופיים שנבחרו בקפידה על ידנו.

בדים במגוון מרקמים בקבוצות גוונים של: טורקיז-חום, ורוד-ירוק, סגול-טורקיז, חום-תכלת, ועוד מיני שילובים.

לקח לנו יום וחצי להסגר על מגוון השילובים, ביום השני הקדשנו שעות לבניית הקולקציה, במשך הלילה עלו בי תהיות וחששות לגבי הבחירות שביצענו, החלטנו לחזור ביום למחרת, לעבור שוב על הבדים ולבסוף במאמץ משולב נפלה החלטה.

הקולקציות נסגרו והן עוד כחודש מגיעות לארץ. כמובן עם הגעתן נצלם ונדווח. בנוסף לבדי הריפוד הבאנו בדים נוספים של וילונות במרקמים ובטקסטורות שונות. אמנם במשך היום עבדנו, אבל בערבים פקדנו מסעדות משובחות במיוחד שאשמח להמליץ עליהן, לאלה מבניכם שמתכוונים לטייל בעיר.

הראשונה היא מסעדת בשרים שמאוד מאוד אהבתי את האווירה בה:

http://www.mook-group.de/steakhouse/index.html

אם כניסתנו למסעדה נתקלנו בלא אחר מאשר מעצב העל, האגדי  קארים ראשיד, שפסע לעבר היציאה משאיר אחריו אבק כוכבים, יום למחרת ראינו את הביתן שלו בתערוכה והבנו את סיבת שהותו בעיר. מסעדה נוספת, יפה וטעימה  בשם "מרגרט".

נטע, רעות ואני בכניסה לתערוכה

שילובי בדים נועזים

ואיך אפשר בלי נקודות…?

בדים בסגנון רומנטי

בוחרות בדים

פופים סרוגים

שילובים

שילובים

ביתנים מעוצבים

נגיעות של זהב

בקור של פרנקפורט

אני ונטע

תגובה תתקבל בברכה
7 תגובות ל “חזרנו מתערוכת heimtextil
פרידה

איזה כייף היה לכן!!!
אבל…זה היה ממש על הקצה…תנחתו, תנשמו עמוק, תחזרו לעצמכן ואני מחכה לראות ולשמוע עוד…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן