צור קשר

איך לבחור ספה לחדר המתנה

חוק התור קובע שהממתינים חסרי סבלנות כל עוד הם מחכים לתורם, מיד כשמגיע התור המיוחל הם הופכים לבעלי סבלנות מופלגת. אז איך תהפכו את שהות ההמתנה במשרד או בקליניקה לזמן איכות עבור המטופלים? מה יהפוך את השעות מורטות העצבים מטבען, לנינוחות? מסתבר שספה לחדר המתנה היא מוצר שכדאי לבחור אותו בתשומת לב כי יש לו השפעה מכרעת בנוגע לתחושת הממתינים.

נמאס לכם לשמוע רטינות ותלונות? מעוניינים ליצור חדר המתנה שלו ומביע אמפתיה? אנחנו כאן עם הדרכה מפורטת איך לבחור ספה לחדר המתנה שתהפוך זמן "מת" להטענות באנרגיה ובכוחות מחודשים.

 

"ספה טוענת סוללה" ניסיתם כבר?

לא, אין מדובר בגאדג'ט חדש, זו פשוט הגדרה שונה לרהיט התמים הנח ברוב חדרי ההמתנה – ספה. פעמים רבות אנחנו מגיעים לחדרי המתנה במצב של "סוללה אוזלת", רטובים עד לשד עצמותינו מריצה בגשם שוטף, או מנוקדים בטיפות זיעה דביקות.

מנוחה הגונה על ספה בחדר המתנה, יכולה להשיב לנו את שלוות הנפש ולהחליף את הזעף על כך שהתור התעכב. חשוב שהספה תהיה נוחה ביותר, וזאת משום שזמני המתנה – טבעם להתארך, מה שמצריך ישיבה ממושכת. ציידו את הספה בכריות רכות ונעימות למגע.

ככלל, סגנון העיצוב של חדרי ההמתנה היום, חותר ליצירת אווירה ביתית, כך שאם תוסיפו גם שולחן קפה נמוך ועמדת שתיה חמה, המטופלים יצטערו שהתור שלהם הגיע מהר מדי.

שולחן קטן מול הספה בחדר המתנה

 

למה ספה ולא מספר כורסאות?

אף אחד לא מחלק שטחים חינם, ויתכן שהמשרד שלכם לא סובל מעודף מקום או רחבות ידיים, עליכם לנצל אם כן את חדר ההמתנה באופן מקסימלי.

כורסאות תופסות יותר מקום באופן טבעי, ואילו ספה מכילה מספר מושבים ומאכלסת בבת אחת כמה ממתינים, מבלי לדרוש יותר מדי שטח. אם אתם בכל אופן מעוניינים בכורסאות, תוכלו לשלב כמה מהן בתוספת לספה פרקטית גדולה.

 

כורסת נעמה פרחונית

 

פרקטיקה – השם של הספה שלכם

אינכם יכולים למנוע מהממתינים לשתות פחית קולה בזמן שהותם בחדר ההמתנה, גם אם עלול להיווצר כתם מכוער בספה, במידה והפחית תישפך. אם חדר ההמתנה שלכם מארח ילדים יהיה נכון לאבזר אותו בחומרי יצירה כמו לורדים וצבעים, איך תוכלו לשמור על הספות? החדשות הרעות: אי אפשר, אין אופציה למנוע מהספה שלכם מפגש עם לכלוך, כתמים ואבק.

החדשות הטובות: אפשר להתכונן לכך מבעוד מועד! תוכלו לבחור ספה עם ריפוד איכותי, דוחה כתמים הניתן לניקוי בעזרת מטלית לחה בלבד. ספת עור נחשבת לבחירה פרקטית, אולם ספות בד רבות היום יכולות להיות בחירה מצוינת עבורכם. לבחירתכם, ניתן לקנות ספה עם טקסטורה מאוד עשירה המסתירה בין האלמנטים המודפסים, כתמים ולכלוכים בלי קושי.

 

ספה שמגדירה את חלל ההמתנה

אם אתם מעוניינים להגדיר אזור מסוים בחלל גדול כשטח המתנה, מבלי להציב קירות בטון או גבס, תוכלו לעשות זאת בעזרת ספה או שתיים המשיקות עם פינת החדר ופונות כלפי פנים.

כך ברור היטב היכן נגמר החלל החופשי ואיפה מתחילה פינת ההמתנה.

 

כך תמצאו ספת המתנה מדויקת

בבואכם לבחור ספה לחדר המתנה, עליכם לשאול את עצמכם, איזה אופי נושאים האנשים המצפים לתורם ומה גילם. לחדר המתנה לרופא ילדים, תתאים ספה נמוכה בצבעים עליזים, ואילו למשרד רואי חשבון תתאים ספה רשמית ומהוקצעת, משרד פרסום יעשה נכון אם יקצה ללקוחותיו ספת המתנה בעיצוב מתוחכם, וספה בחדר הכניסה לקליניקת רפלקסולוגיה, תהיה חייבת לשאת אופי מפנק ואסתטי.

דמיינו אתכם מחכים לפגישה בלשכת ראש הממשלה, כשנגזר עליכם לשבת על ספה ורודה עם כריות בצורת חד קרן, סגנון הספה חייב להתאים לקהל היעד ולאופי השירות הניתן במקום.

 

אל תבחרו בספה גדולה מדי

אנשים אוהבים פרטיות בחדר המתנה ותמיד יעדיפו לשבת על כורסה יחידנית או בקצה הספה, כך הם מרגישים מוגנים, ולא נבוכים כל כך מהסיטואציה, בה הם נקבצים עם זרים בחדר המתנה אחד. חשוב אם כך לשלב בחדר המתנה ספה דו-מושבית המאפשרת פרטיות יתירה.

בספה גדולה יש הרבה מקומות ישיבה אמצעיים שלא מאפשרים הישענות מספיק נינוחה. זהירות: בדקו שאינכם מצופפים את הממתינים בספת מיניאטורה. אם אין די מקום על הספה, הוסיפו מקומות ישיבה נוספים בחלל. לקוחות הממתינים בעמידה, לא מוסיפים אורך רוח לאווירה הכללית.

 

המומלצות של עידה – ספות לחדר המתנה

לחדר המתנה בסגנון נשי מעודן אנחנו יכולות להצביע על ספה מעוצבת עידה, שבשילוב הקונטרסט של כריות בגווני הכחול יוצרת חוויית ישיבה מפנקת. ספה מעוצבת תמר היא ספה גדולה ולכן מתאימה גם לסלון, אך היא מסוגלת לעשות עבודה מצוינת כאשר הממתינים מעוניינים להתרווח בנינוחות אמיתית. יש בינינו ויכוח האם כורסה מעוצבת ליזי מתאימה גם למשרדים "קשוחים" או שהיא חייבת להימצא בסביבה רכה של קליניקת טיפול – הכריעו בעצמכם, ולסיום: תוכלו לעצב חדר המתנה בסגנון כבד עם כורסה מעוצבת זלדה או בלוק חורפי עם כורסה מעוצבת הילי.  

כורסה מעוצבת הילי

כורסה מעוצבת ליזי

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by