צור קשר

מתחילות לעצב את הבית

למי אין חלום על בית יפה ומעוצב? מי לא מפנטזת להפסיק לעבוד בשביל הבית, ולהתחיל ליהנות ממנו? נשים רבות (וגם כמה גברים) שאני פוגשת באולם התצוגה שלנו, באירועים שונים או בגינה הציבורית, ניגשות אליי ומספרות לי שהן מתות להחליף את האמבטיה או לרענן את הסלון, אבל לא יודעות איך להתחיל.

רובן כמובן חוששות שעיצוב הבית הוא מטלה קשה, גוזלת זמן ויקרה, חלקן לא יודעות איך יצליחו לבחור מעצבת טובה שתבין אותן ושיוכלו לסמוך עליה, וחלקן לא מוצאות זמן לשבת ולעשות לעצמן סדר בדברים – להכין תקציב ורשימת מטלות, או אפילו לשוטט בפינטרסט או באתרי עיצוב, ולבחור סגנון אהוב או רעיונות להשראה.

אני מבינה את כולן! הבית שלנו הוא המקום הפרטי והאינטימי שלנו, הסביבה שאנחנו רגילות אליה (גם לפגמים ולחולשות שלה), ולא קל לשנות אותה, גם אם לטובה. למרות זאת (כנראה בגלל העובדה שבזה אני עוסקת כבר יותר מעשרים שנה), ובתנאי שאין מגבלה אמיתית, חשוב לי תמיד לעודד נשים לצאת לדרך ולהיכנס לתנועה. התוצאה הסופית (ופעמים רבות גם התהליך עצמו) שווה את המאמץ, ופעמים רבות גם מרגשת.

לכן החלטתי לצמצם עבורכן את הבחירה, ולעזור לכן להתגבר על הקושי (אם קיים); תוכלו להתחיל בקטן, להתקדם בקצב שלכן, להתייעץ איתנו מדי פעם בהתאם לצורך, או כמובן לקבל מאיתנו ליווי צמוד. כל מה שצריך הוא פשוט להתחיל:

  1. יום כיף בבית של עידה– מתאים לאלו מכן שיודעות מה הן אוהבות, שמתחברות לסגנון שלנו, ומתות להתחיל לקנות, אבל זקוקות ליד מכוונת ולעזרה מקצועית. בכמה שעות בלבד תוכלו לשבת עם מעצבת מקסימה שלנו (יש לנו רק כאלה) באולם התצוגה היפה שלנו, ולרכוש כל מה שתרצו. השלב הבא יהיה להמתין בהתרגשות למשאית שלנו, ולראות את החלום קורם עור וגידים ?
  2. ייעוץ – מתאים לאלו מכן שמוכנות להפשיל שרוולים ולעבוד. בפגישה קצרה עם מעצבת מקסימה שלנו נבנה לכן יחד לוח השראה ותוכנית עבודה, כולל המלצות על חנויות, על ספקים ועל בעלי מקצוע, ננחה ונדריך אתכן, ואז נשלח אתכן להתקדם בקצב שלכן ?
  3. עיצוב בשלושה מפגשים – מתאים לאלו מכן שחולמות על שינויים גדולים יותר בבית – שיפוץ של חדרי רחצה, רענון של המטבח או הלבשה של כל הבית, למשל. יחד נגבש סגנון עיצוב, נשב על תקציב, נכין תוכנית עבודה, ונצא יחד לימי עבודה ממוקדים
  4. ליווי מלא– מתאים לאלו מכן שמתכננות שיפוץ גדול, אבל חוששות לעשות טעויות, ומעדיפות ליווי מקצועי הכולל תכנון ופיקוח

עדיין מתלבטות? יש לכן שאלות? מצוין! התקשרו לטל שלנו, והיא תקשיב לכן ותעזור לכן לבחור את שירות העיצוב המתאים לכן.

התקשרו עכשיו >> 052-2652727 או כתבו לטל ישירות >> לוואטסאפ

עוד פרטים כאן >>  שירותי העיצוב שלנו וגלריית עבודות

 

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן