צור קשר

החיים בזום!

החודשים האחרונים (והחיים הפרטיים שלי בכלל) לימדו אותי שאין תכונה חשובה יותר מהיכולת להשתנות. היכולת לזרום, להתאים, להיטמע ולקבל שינויים, היא כישרון הישרדותי של ממש, אבל גם תכונה שאפשר ומומלץ לפתח, שכן היא התרופה הטובה ביותר נגד תסכול, והיא טומנת בחובה הפתעות מרגשות (זוכרות את פוסט החתונה שלי?).

תכנון מושכל של תוכניות, אימוץ שגרה נוחה, הכנת רשימות וסידור סידורים – כל אלה כלים מצוינים להשגת מטרות בחיים, כמו התקדמות בעבודה, נסיעה לטיול ארוך בחו"ל או עיצוב בית, אבל הקורונה לימדה אותי שניסיון לצפות קדימה ולתכנן כמה חודשים, שבועות ואפילו ימים, הוא לעתים פשוט… בזבוז של אנרגיה. לעתים אין ברירה, אלא לזרום עם החיים.

כך הבנתי שלמרות החששות והדאגות שהביא אתו בחודשים האחרונים, וירוס הקורונה הוא גם הזדמנות עבורי לגלות יצירתיות, להקשיב לקול הפנימי שלי (ולבקשות שלכן) ולהמשיך לעבוד, לייצר ולעצב, פשוט קצת אחרת. למען האמת לא ממש אחרת, אלא פשוט יותר 'אחרת'.

נכון, בכל הנוגע לאזור הנוחות שלי, תמיד העדפתי לעצב בעזרת מגע ישיר אישי והדוק עם לקוחותיי, וגם כאשר פגשתי לקוחות שהעדיפו עיצוב מרחוק ורכישות אונליין, השתדלתי תמיד לפגוש אותן, פנים מול פנים, בביתן או באולם התצוגה שלנו, ולשתות אתן קפה ולפטפט. אך עם זאת בחרתי לזרום עם התקופה, לקבל את מגבלותיה, ובעיקר ביקשתי ללוות כל לקוחה  הזקוקה לעזרה מקצועית. גם (ובמיוחד) עכשיו!

לכן אני שמחה לבשר ששכללנו את שירותי העיצוב שלנו, ואנחנו מעצבות היום גם מרחוק, ובהצלחה רבה! בעזרת תמונות, פגישות בזום (אתכן וגם עם בעלי המקצוע) ושיתוף מסכים, אנחנו מצליחות לתכנן, לשרטט, לפרוס, וגם לקנות, להזמין ולהעמיד הכול, ואפילו מהר יותר (פעמים רבות גם זול יותר), וביעילות רבה הרבה יותר!

אם דווקא עכשיו מתחשק לכן כמו לרוויטל המקסימה (בסרטון) לרענן את הבית, להחליף סלון, מטבח או אמבטיה, להחליף את הריצוף הישן לפרקט או אפילו לשפץ, אנחנו כאן בשבילכן להעניק ליווי מקצועי אישי והדוק!

מוזמנות להתקשר לטל שלנו 052-2652727

 

הסלון לפני

עיצוב הסלון

הסלון אחרי, בית שעוצב בימי קורונה

הסיפור של רויטל המקסימה

 

עיצוב סלון

הסלון לפני

עיצוב מרחוק

תיכנון מקדים ומדוייק של כל הפריטים לסלון

טדם...הסלון אחרי

והרי התוצאה הסופית!

לוחות השראה ליצירת הסלון המושלם  מסייעים לעיצוב בשלט רחוק

תגובה תתקבל בברכה
8 תגובות ל “החיים בזום!
אפרת כהן

עידה היקר.
ראשית אני נפעמת ומתפעלת כל פעם מחדש מיכולות העיצוב וההלבשה שלכן.
יש לכן פשוט מגע של קסם עם הרבה מאוד טא"צ וטעם טוב.

אני כעת לומדת עיצוב ופנים ומעוניינת לדעת האם אתן עושות קורס של "הום סטיילינג".
ההיתי שמחה מאוד להיות תלמידה שלכן .
יום נפלא אפרת.

סיון קמר

הי, עיצוב מהמם.
אני תמיד נפעמת מחדש מהעיצובים שלכן.
אוהבת את התמונות של הלפני ואחרי ואת מה שאתן כותבות, מאוד מוסיף להבנה הכללית של העיצוב.
אשמח לקבל פרטים על המדפים ששמתן מעל הספה.

תודה, סיון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן