צור קשר

חדר השינה של קרן ועמרי

הפוסט הזה עוסק בכיף טהור ומזוקק! מהסוג המשוחרר והנינוח, שכולו הוכחה ניצחת לכך שנגיעה קלה של צבע, מגע אישי והלבשה בקטנה, יכולים להוביל לשינוי גדול, בעיקר במצב-הרוח 😊

באחת משיחות החולין שערכנו, קרן שביט הצבעונית אני, שיחה על דברים יפים שעושים טוב על הנשמה, החלטנו ספונטנית לשתף פעולה ולשלב את קולקציית המצעים החדשה שלה באחד מחדרי השינה שעיצבנו לאחרונה, החלטה פשוטה וטבעית מהסוג שמוזר שלא התקבל מוקדם יותר. טרם הבשיל הרעיון וכבר קפץ לראשי חדר השינה של קרן ועומרי, חדר צבעוני ושמח שהודבק בו טפט מדליונים טורקיזי ומשגע, טפט שיתאים בול לצבעים ולהדפסים הבוטניים של קרן.

כך מיהרנו קרן ואני לבחור תאריך לצילומים, והצטיידנו בהרבה בד ומצב רוח טוב. למרות היכרות רבת שנים, הופתעתי מחדש גם הפעם מהאנרגיות הנפלאות של קרן, האישה המפרגנת בעולם, שקוראת לעצמה (בצדק רב) 'החברה המדרדרת', פשוט כי כל אירוע שבו היא משתתפת מאבד שליטה ומידרדר מהר מאוד (במובן החיובי של המילה, כמובן); תוך שניות ספורות מצאנו את עצמנו, קרן, רייצ'ל, קרן בעלת הבית המקסימה ואני, מחליפות בגדים, מדגמנות, מצטלמות, שותות (לאו דווקא בסדר הזה), ובעיקר צוחקות!

לענייננו: החלפנו את מסגרות האלומיניום של החלונות במסגרות שחורות וקלילות יותר, הגדלנו חלון אחד לדלת יציאה אל המרפסת, והדבקנו על קיר המיטה טפט הורס! משני צדי המיטה תלינו מנורות רפונזל אלגנטיות (כשמן כן הן, ארוכות ומוזהבות), בנישה שמול המיטה תכננו שידת מגירות נקייה ויפה, ולהשלמת האווירה העמדנו עציצים ופרשנו מצעים בוטניים אקזוטיים.

סיימנו את היום בצילומים נוספים, ואיחלנו לעצמנו להיות מוקפות תמיד רק בדברים יפים, טובים ומשמחים!

סוף-שבוע נפלא!

צילום:אודי גורן

חדר השינה לפני

 

חדר שינה בסגנון בוטני

חדר השינה אחרי: צבעוני ושמח

 

מצעים לחדר שינה

טפט משגע, מצעים בוטניים וצמחייה

 

מצעים לחדר שינה

מצטלמות ונהנות

 

נישה שניצלנו לתכנון שידת מגירות גבוהה

 

מנורת רפונזל לצד מיטה

 

מצעים למיטה

מצעים בוטניים דו-צדדיים

עם קרן בעלת הבית (שנייה משמאל), דנות בסוגיות ברומו של עולם

מודדות, מדגמנות ומצטלמות

פאן

 

סוחבות שקים ושקיות, חלק מדרישות התפקיד

תגובה תתקבל בברכה
7 תגובות ל “חדר השינה של קרן ועמרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.