צור קשר

בתים יפים

כל אחד מעוניין שהבית שלו יהיה הבית היפה ביותר בשכונה. אם מדובר על הצד החיצוני של הבית ואם על העיצוב הפנימי שלו. במאמר זה נסביר כיצד מגיעים אל אותם בתים יפים אותם אנו רואים במגזינים השונים לענייני דיור ועיצוב פנים.

בית יפה – מה זה אומר?

כל אחד מאיתנו נכנס מדי פעם לביתם של חברים, מכרים או שהוא פותח את דפי המגזין ומביט על העיצוב המהפנט של בתים שונים. בדרך כלל מתלווה לכך שאלה: 'איך הם הצליחו ליצור כאלו בתים יפים'. התשובה היא שהם הזמינו מקצוענים. כלומר, מומחים בתחום העיצוב וההום סטיילינג שלמדו את גודל הבתים, חלוקת החללים, צרכי הדיירים בבית, הציפיות שלהם ועוד כל מיני פרמטרים שונים ובהתאם לתקציב שלהם הם הצליחו ובתבונה ליצור את אותם בתים יפים מהם התרשמתם. נכון להיום לכל אחד מגיע בית יפה. כל שצריך לעשות הוא לדעת כיצד לבחור את אותו מומחה או מומחית שחולשים על עיצוב פנים וחוץ של בתים, הום סטיילינג ועדכונים שונים מכל רחבי העולם. אלו יהפכו את הבית שלכם ללא פחות יפה מהבתים של חבריכם. בית יפה תמיד משפיע על הרושם הראשוני שלנו מבעלי הבית. העיצוב של הבית הוא כרטיס הביקור של תושביו.

בתים יפים – גם אתם מעוניינים?

יש דרכים שונות להפוך את הבית שלכם לבעל מראה מיוחד ולהפוך לאחד מאותם בתים שמופיעים ברשימת 'בתים יפים' של השכנים שלכם או סוכני הנדל"ן שמוכרים או משכירים דירות באזור. נכון להיום כל אחד יכול לעצב את הבית שלו בעצמו או לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום הום סטיילינג ועיצוב פנים. רוב האנשים מחליטים לשכור את שירותיהם של מומחים שיעשו את העבודה המקצועית ביותר שתוביל לתוצאה המרשימה ביותר. מלבד זאת, מלבד השכרת שירותיה של מעצבת פנים או מומחית בתחום ההום סטיילינג ניתן לשאוב כל מיני רעיונות לקונספט העיצוב של הבית וכל מיני דברים בהם אתם מעוניינים לבית באמצעות הדברים הבאים:

  • מגזינים- יש מגזינים רבים שעיקרם הוא עיצוב חוץ ועיצוב פנים של בתים ומשרדים. מגזינים אלו חושפים עדכונים חדשניים על עולם העיצוב בכל רחבי העולם ולכן ניתן לשאוב רעיונות רבים משם.
  • בית פתוח- פעמים רבות סוכני נדל"ן מציגים בתים פתוחים שמוצעים למכירה או להשכרה. בדרך כלל בתים אלו עוברים תהליך של עיצוב מחדש או הום סטיילינג וביקור בהם יכול לפתוח בפניכם עולם שלם של רעיונות עיצוב.
  • בית מבפנים- יש לכם אפשרות לבקר בתצוגת בתים יפים בירושלים וזאת על מנת לקבל השראה לגבי רעיונות עיצוב שונים.

לסיכום, בתים יפים מצביעים על אופי הדיירים שמתגוררים בהם ומעלים את ערך הדירה ואת הסיכויים למכור או להשכיר אותו. כעת, כל שנותר לעשות הוא לפנות אל מעצבת פנים או מומחים בתחום ההום סטיילינג על מנת שיהפכו את הבית שלכם לאחד מאותם בתים יפים ברשימה.

תגובה תתקבל בברכה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
Powered by