צור קשר

קונסולה לכניסה

קונסולה לכניסה נמצאת בכניסה לבית ומושכת אליה את כל תשומת הלב. אנו מדברים כמובן על קונסולות לכניסה מעוצבות בקפידה הנמצאות ממש בצמוד לכניסה לבית או בהמשך. קונסולה לכניסה מאפשרת להפריח את השממה בפינות חשוכות, וגם להפוך למקום אחסון קטן להנחת מפתחות או פריטים קטנים. בקיצור, קונסולה לכניסה בעלת מלא יתרונות עיצוביים ופונקציונליים, ולכן אתם חייבים קונסולה להכניס מיוחדת שתפנה אליה את כל המבטים.

אז בואו נראה איך בוחרים קונסולה לכניסה היסטרית שתתאים בול לעיצוב הבית שלכם

לבחור את הצבע הנכון לקונסולוה

בעיצוב הבית, הכל מתחיל מבחירת הצבע הנכון, אבל כשמדברים על קונסולות לכניסה, נראה שיצירתיות חייבת לצאת מחוץ לקופסה. האופציות הטרנדיות הן קונסולות לכניסה בגווני עץ טבעי, גוון שמנת, צהוב בננה, תכלת, ירוק בהיר, שחור דרמטי ואפילו צבעי פסטל עליזים שיוסיפו שיק לחלל. בכל מקרה, חשוב מאוד להתאים את הצבעים לאופי החלל כדי ליצור פינת יופי קסומה ובולטת.

קונסולה לכניסה עם גימורים מיוחדים

גימורים מיוחדים הם אלה שיכולים להפוך קונסולה לכניסה משמימה ליוקרתית ומרשימה. כדאי לבחור קונסולות לכניסה שיכולות להיות עם שפשופי עץ מיוחדים המקנים מראה של וינטג", רגליים מיוחדות מלאות בשיק, תוספת מתכת מיוחדת ובעיקר שיק מודרני והרבה סטייל. בנוסף למראה עצמו של הקונסולה לכניסה, בחרו היטב גם את הידיות של המגירות ובכלל כל אלמנט שיוכל לתרום לנוכחות שלה.

קונסולה לכניסה עם מגירות ותאי אחסון

אין ספק שאחסון הוא אחד המצרכים המבוקשים בכל בית, במיוחד לפריטים הקטנים שתמיד אין לנו איפה לשים. תוכלו לבחור קונסולות לכניסה עם מגירות אחסון מדליקות וקטנות, או להוסיף קופסאות קטנות ומעוצבות ושם לאחסן פיצ'פקס קטנים. על הקונסולה עצמה תוכלו להוסיף קופסא יפה אטומה (כמו של הקפה הסוכר) ושם לאחסן דברים קטנים ומפתחות.

לבחור חומרים מיוחדים

כיום רוב הקונסולות לכניסה הפופולריות עשויות מעץ מלא במנעד גוונים המתאימים לעיצוב הבית, אך אם תרצו לצאת מהקופסה, תוכלו לרכוש קונסולה ממתכת שנעשתה מאוד טרנדית בשנים האחרונות ואפילו להעז ולרכוש קונסולה צבעונית. אם בכל זאת תרצו ללכת על עץ, תוכלו למצוא מגוון קונסולות לכניסה העשויות מעץ מלא איכותי.

קונסולה להכניסה עם מדף למעלה ולמטה

קונסולות לכניסה עם מדף תחתון הן בהחלט בחירה נכונה, מכיוון שתוכלו להציב על המדף כל שתרצו, החל מקופסאות אחסון מדליקות ועד פרטי אקססוריז שיהפכו את הפינה למיוחדת ושיקית. על הדרך תוכלו לאחסן מגוון פריטים בקופסאות ואף אחד לא ידע על כך.

כך תאבזרו את הקונסולה לכניסה בטוב טעם

אז אחרי שבחרתם את הקונסולה לכניסה המושלמת שלכם, עכשיו הגיע הזמן לאבזר אותה במגוון פריטי נוי, אבל בטוב טעם כמובן. מצב אחד, קונסולה מודרנית ומרשימה לכנסיה לא צריכה פרטי נוי כדי להפוך אותה להיסטרית, אלא היא יפה כמו שהיא, אבל כמובן שאפשר להוסיף לה מראה יפה שתאפשר לכם לסדר את המראה שלכם שנייה לפני היציאה מהבית. מעבר למראה, אפשר להוסיף עציצים ירוקים, בקבוקים צבעוניים, תמונה קטנה של בני המשפחה ועוד.

הכניסה לבית של ליאת וגלעד

למרות אהבתנו לדברים יפים, וכישרוננו לדלות פרטים מקסימים וייחודיים ללקוחותינו, תמיד אורבת לנו המעצבות הסכנה שנעדיף...

ליהנות משני עולמות

צילום אודי גורן במציאות המהירה והתזזיתית שבה אנחנו חיים, רובנו רוצים גם וגם; גם לפתח קריירה...

Open chat
Powered by