צור קשר

שנדלירים קריסטל

את השנדלירים התרגלנו לראות באולמות מפוארים או במסעדות יוקרתיות, אך את השנדלירים ניתן לשלב גם בבתים פרטיים רגילים ולקבל מראה יוקרתי ומרשים ממש כמו בבתי המלוכה שהיו בעבר. שנדלירים קריסטל הם הפופולריים ביותר בשוק והם מגיעים במגוון רב של גדלים ועיצובים מרשימים, ובל נשכח גם את שילובי הצבעים שיכולים להתאים לכל סגנון עיצוב, אם זה לבית המעוצב בסגנון מודרני, קלאסי, נקי, כפרי, עתיק, וינטאג' ולמעשה לכל סגנון רצוי. היופי בשנדלירים קריסטל, הוא העובדה שהם מנצנצים ובעלי נוכחות שלא ניתן להתעלם מהם כלל, וכל שנדליר באשר הוא נראה מרשים בכל חלל שמציבים אותו.

שילוב יוקרתי לצד גוון תאורה רצוי

זה לא סוד ששנדליר מוסיף רבות לכל חלל שבו הוא מוצב, אך כמובן שיש צורך למקם אותו במקום המיועד לו בצורה שיבלוט, אך שלא יגנוב את ההצגה של יתר האלמנטים בחלל. את זאת ניתן לבצע על ידי מעצבי פנים או על ידי מעצבי תאורה שידעו היכן למקם את השנדליר בחלל הסלון שלכם, כך שהוא ישתלב בצורה הרמונית עם יתר האלמנטים. מעבר לנושא המיקום של השנדליר ובחירת העיצוב הרצוי, יש לבחור נורות בעלות עוצמת תאורה רצויה, כך שתוכלו אף לבחור את כמות הנורות שתרצו שידלקו ולבחור את עוצמת האור שתרצו בחלל.

שילוב שנדלירים קריסטל בחלל הסלון

בעלי בתים רבים משקיעים לא מעט מחשבה בעת עיצוב הסלון, שהרי הוא לב ליבו של כל בית ובו אנו נמצאים לא מעט זמן, אם זה בעת אירוח חברים ובני משפחה, או כדי לשבת בכיף בסוף יום ולצפות בטלוויזיה. חלל הסלון חייב להיות יוקרתי ומזמין, אך בד בבד נוח ופרקטי. לכן, שילוב שנדלירים קריסטל בצורה נכונה בחלל הסלון, יוכל להקנות לכם חלל מרהיב ויוקרתי, כזה שלא תפסיקו לקבל עליו מחמאות.

ישנם כמה מקומות בהם תוכלו לשלב את מנורות השנדליר בסלון, אך כמובן שתוכלו לשלב כמה מנורות שכאלו בגדלים שונים. לדוגמא – בחלל המרכזי של הסלון תוכלו להציב שנדליר מרשים ויפה, כזה שיאיר בצורה מיטבית את מרכז הסלון. לעומת זאת, תוכלו לשלב מנורה נוספת שאותה תציבו מעל פינת האוכל, כך שהיא תעשיר את פינת האוכל ותקנה לאורחים נוחות רבה בעת הארוחה ותשרת את המטרה והיא – פינת אוכל מרשימה ויוקרתית.

 

 גם בכניסה לבית תוכלו לשלב שנדלירים מקריסטל ואפילו במסדרונות, שהרי ברוב המקרים הכניסה לבית או למסדרון מעט משעממת, כך ששנדליר יוכל להפיג את השעמום המדובר ולהקנות לחלל מראה מקסים ויפה שישפיע רבות על העיצוב הכללי של הבית.

לסיכום: רכישת מנורות שנדליר ושילובם בכל חלל בבית, הוא לא עניין של מה בכך וזה דורש שימת לב לכל פרט ופרט וזאת על מנת להעשיר את החלל ולהקנות לו את המראה הרצוי. אם כך, אנחנו כאן כדי לסייע לכם  בבחירת המנורה ולייעץ לכם בצורה מקצועית ביותר.

 

מגוון גופי תאורה מחכים לכם בחנות שלנו

 

תגובה תתקבל בברכה
תגובה אחת ל “שנדלירים קריסטל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן