צור קשר

כשעיצוב ואופנה נפגשים

מי שעוקבת אחריי מכירה את משיכתי הממכרת לאופנה; אני מאמינה שעולם האופנה ועולם הפנים דומים ומשפיעים זה על זה, בתי אופנה גדולים ומוכרים משתעשעים לא פעם בעיצוב מוצרים לעיצוב הבית כמו מצעים, מגבות ואריחים, וגם אני נהנית ללטף בדים בדוגמאות ובמרקמים שונים, ולדמיין איך ייראו השמלות שלי ככריות, או איך תיראה השמלה שאתפור לי מבד הריפוד שבחרתי לכורסה.

לכן קפצתי משמחה כשהחלטנו, נעמה ואני, לשתף פעולה ולתפור קולקציה חדשה ומרגשת!

אקדים ואספר שאת מותג האופנה המוקפד 'נעמה בצלאל' אני מכירה כבר שנים רבות, ממש מראשיתו, והודות לצבעים המשמחים ולגזרות הקלאסיות והנשיות (שמלות מחמיאות החובקות את המותניים ומתרחבות בירכיים) אני אוהבת אותו במיוחד! אני אוהבת את האסתטיקה המוקפדת של נעמה ואת סידור החנויות שלה, ומרגישה כמו ילדה בחנות בובות כשאני רואה את הכפתורים, את הקישוטים ואת האביזרים המשלימים שהיא נוהגת להשתמש בהם בעיצוביה. כל ביקור אצלה כרוך במדידה של כל השמלות בחנות (!), בהתלבטות קשה אילו שמלות להשאיר מאחור, ואילו לאמץ, וברכישה של שתי שמלות (לפחות) בכל עונה…

כך במפגש אקראי עם נעמה, שלווה בכימייה מידית ובהרבה קריאות התפעלות הדדיות, גילינו שאנחנו חולקות אהבה לדברים יפים בעלי מאפיינים דומים: שילובי צבעים נועזים ובלתי-שגרתיים, התרפקות נוסטלגית על העבר, חיבה לקישוטים עדינים, ואהבה למרקמים ולעיצובים רכים ונשיים. לא נותרה ברירה אלא לנתר למסקנה המשמחת שאנחנו מוכרחות לעשות משהו יחד, ואחרי זמן לא רב, קבענו להיפגש.

במפגש הראשון ביקרתי את נעמה בסטודיו שלה בתל-אביב, ראיתי היכן היא מבלה רוב שעות היום, ויחד בחרנו גזרה (מושלמת!) לשמלה שהיא בעיניי על-זמנית. במפגש השני יצאנו לבחור בדים מתאימים (בחירה מהירה וקלה לנשים החולקות טעם דומה), ובמפגש השלישי אירחתי אותה אצלנו באולם התצוגה של 'הבית של עידה', ויחד בחרנו שתי כורסאות נוחות, יפות ואהובות במיוחד. נדרשו עוד שבועות ספורים של מדידות (גם של השפתון האדום של נעמה), וכמובן גם של שיחות, צחוקים, צילומים ובדיקות, ובסופם עיצבנו שמלה, כורסאות וכריות באותם בדים! שנים של חלומות על מיזוג שני עולמות אהובים, פנטזיות על בדי ריפוד מפנקים ושאיפה לצבוע את העולם בצבעים שאני אוהבת במיוחד, הגיעו לשיאן, ואני מקווה שתאהבו את התוצאה. אני מצדי שמחה על ההזדמנות שהייתה לי להזכיר לעצמי שאין חלום שאי-אפשר להגשים ?

 

מידע שימושי 🙂

צילום: דבורה שוורצמן בעלת סטודיו לצילום תמונות משפחה

לינק לאתר של נעמה בצלאל 

לינק לשמלה מהבד של הכורסה

לינק לכורסה מהבד של השמלה

לינק לכורסה הנוספת מהקולקציה

 

כשעיצוב ואופנה נפגשים

כשעידה פגשה את נעמה

פגישה ראשונה

מדדנו אינספור שמלות

שמלות בגזרות ובצבעים שונים

כמה הדפסים!

הדפסים צבעוניים ומשמחים

אחווה נשית

בפגישה השנייה בחרנו בדים

פגישה שלישית לבחירת כורסה

בחנו מספר כורסאות

המסע לבחירת הכורסה המתאימה

עצרנו להצטלם

השילוב המושלם

קולקציה חדשה נולדה!

 

תגובה תתקבל בברכה
תגובה אחת ל “כשעיצוב ואופנה נפגשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן